kėrko:

Type: Posts; User: ISEA Real Estate; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 51 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Golem, shitet apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 80.000 Euro (Golem, pranė Hotel “Flower”)

  Zona/Rruga : Golem, pranė Hotel “Flower”

  Shitet apartament 1+1, Golem, pranė Hotel “Flower”, me sipėrfaqja totale 70m² dhe me sipėrfaqe neto 60 m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i...
 2. Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 6, 110 m² 400 Euro (Xhamllik, pranė Ish Profarmės)

  Zona/Rruga : Xhamllik, pranė Ish Profarmės

  Jepet me qera Apartament 2+1, pozicionuar nė zonėn e Xhamllikut, pranė Ish Profarmės. Apartamenti ka organizim shumė tė mirė tė zonės sė ditės dhe zonės...
 3. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 84 m² 80.000 Euro (nė Zonėn e Terminalit tė Veriut, Pranė Hygeas)

  Zona/Rruga : nė Zonėn e Terminalit tė Veriut, Pranė Hygeas

  💥Shitet Apartament 2+1


  📍Pozicionuar nė Zonėn e Terminalit tė Veriut, Pranė Hygeas


  📐Sipėrfaqja neto 84m²
 4. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 115 m² 800 Euro (Kombinat pranė Shkollės 9-vjecare “Musine Kokala)

  Zona/Rruga : Kombinat pranė Shkollės 9-vjecare “Musine Kokala

  Jepet me qera Ambient Komercial Dyqan, nė Zonėn e Kombinatit pranė Shkollės 9-vjecare “Musine Kokalari” me sipėrfaqje totale 115m²,...
 5. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 1, 380 m² 1.800 Euro (Sauk pranė Njėsisė Administrative)

  Zona/Rruga : Sauk pranė Njėsisė Administrative

  Jepet me qera Ambient Komercial, Sauk pranė Njėsisė Administrative, me sipėrfaqje totale 380m², open space, mbi 4m e larte, linjė 3 fazore, fasade...
 6. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 300 Euro (Kopshti Botanik, Residenca “Bitraj”)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik, Residenca “Bitraj”

  Jepet me qera apartament 1+1, Kopshti Botanik, Residenca “Bitraj”, me sipėrfaqja totale 60 m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i...
 7. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 105 m² 700 Euro (Kopshti Zoologjik, Rruga Peti)

  Zona/Rruga : Kopshti Zoologjik, Rruga Peti

  Jepet me qira Apartament 2+1, ne zonėn e Liqenit tė Thatė, Rruga “Peti”, me sipėrfaqje totale 105m², organizohet nė Sallonin e ndenjes sė bashku me...
 8. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 75 m² 400 Euro (nė zonėn e Kopėshtit Zoologjik Kompleksi “Mateo”)

  Zona/Rruga : nė zonėn e Kopėshtit Zoologjik Kompleksi “Mateo”

  Jepet me qera Apartament 1+1, nė zonėn e Kopėshtit Zoologjik Kompleksi “Mateo”, me sipėrfaqje totale ėshtė 75m²,organizohet nė...
 9. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² 350 Euro (Rruga Jordan Misja Kompleksi Kontakt)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja Kompleksi Kontakt

  Jepet me qera Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja,pranė Kompleksit Kontakt, me sipėrfaqe totale 80m², organizohet ne sallonin e ndenjes sė bashku...
 10. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK me mundėsi pėr tu konvertuar nė 2+1 Kati 10, 80 m² 100.000 Euro (nė zonėn e Don Boskos, pranė Vizion Plus)

  Zona/Rruga : nė zonėn e Don Boskos, pranė Vizion Plus

  Shitet Apartament 1+1, me mundėsi pėr tu konvertuar nė 2+1. Ndodhet nė zonėn e Don Boskos, pranė Vizion Plus, me sipėrfaqe totale 80.2m² dhe...
 11. Tirane, shes truall 1.600 m² 960.000 Euro (Bėrzhitė)

  Zona/Rruga : Bėrzhitė

  Shitet Tokė/Truall, Bėrzhitė, sipėrfaqja totale 1600m². Toka ėshtė e pozicionuar nė faqe tė kodrės. Trualli ėshtė me dokumenta tė rregullta hipotekore si Tokė Pemtore.


  ...
 12. Tirane, jepet me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 156 m² 800 Euro (Rruga e Elbasanit, Pranė “Air Albania”)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit, Pranė “Air Albania”

  Jepet me qera Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit, Pranė “Air Albania”, me sipėrfaqje totale 156m² dhe me sipėrfaqe neto 146 m², organizohet nė...
 13. Tirane, shitet apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 155 m² 175.000 Euro (Ish Stacioni i Trenit pranė Kompleksit “Usluga”)

  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit pranė Kompleksit “Usluga”

  Shitet apartament 2+1, Ish Stacioni i Trenit pranė Kompleksit “Usluga”. Apartamenti ka sipėrfaqe totale 155m² dhe sipėrfaqe neto 140m²,...
 14. Tirane, jepet me qera zyre Kati 1, 76 m² 600 Euro (Ish Stacioni i Trenit, pranė Kompleksit “Usluga”)

  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit, pranė Kompleksit “Usluga”

  Jepet me qera Ambient Komercial Zyrė, ndodhet nė Zonėn e Ish Stacionit tė Trenit, pranė Kompleksit “Usluga”. Zyra ėshtė e...
 15. Tirane, jepet me qera dyqan Kati 0, 55 m² 600 Euro (Ministria e Drejtėsisė, Rruga Fortuzi)

  Zona/Rruga : Ministria e Drejtėsisė, Rruga Fortuzi

  Jepet me qera Ambient Komercial Dyqan, Ministria e Drejtėsisė, Rruga Fortuzi, me sipėrfaqje totale 55m², kati pėrdhe i njė pallati ekzistuese,...
 16. Gjiri Lalezit, shitet Vile ne plazh 2 Katshe 150 m² 198.000 Euro (Kompleksi “Turquoise Marina Bay”)

  Zona/Rruga : Kompleksi“Turquoise Marina Bay”

  Disponojme Vilė super luksoze pėr shitje nė Kompleksin mė tė ri tė pozicionuar te Gjiri i Lalzit. Vila ndodhet brenda Kompleksit “Turquoise Marina...
 17. Tirane, jepet me qera zyre Kati 0, 60 m² 600 Euro (nė Zonėn e Komunės sė Parisit, Rruga “Tish Dahia”)

  Zona/Rruga : nė Zonėn e Komunės sė Parisit, Rruga “Tish Dahia”

  Jepet me qera Ambient Komercial Zyrė, ndodhet nė Zonėn e Komunės sė Parisit, Rruga “Tish Dahia”. Zyra jepet totalisht e mobiluar , e...
 18. Tirane, shitet apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 53 m² 55.000 Euro (Bulevardi Zhan Dark pranė Pasticeri “Tito”)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zhan Dark pranė Pasticeri “Tito”

  Shitet Apartament 1+1, Bulevardi Zhan Dark pranė Pasticeri “Tito” me sipėrfaqe totale 53m² , organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i...
 19. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 2, 65 m² 120.000 Euro (Rruga “Mine Peza, pranė Taverna “Tafaj”)

  Zona/Rruga : Rruga “Mine Peza, pranė Taverna “Tafaj”

  Shitet Apartament 2+1, Rruga “Mine Peza, pranė Taverna “Tafaj” me sipėrfaqe totale 65.5m² , organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me...
 20. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK, 103 m² 2.100 Euro/m2 (nė Rrugėn e Barrikadave, "Green Tarrace")

  Zona/Rruga : nė Rrugėn e Barrikadave, "Green Tarrace"

  💥Shiten Apartamente 2+1


  📍Pozicionuar nė Rrugėn e Barrikadave, "Green Tarrace"


  📐Sipėrfaqja totale 103m² dhe sipėrfaqja neto 87.5m²
 21. Tirane, shitet apartament 3+1+BLK Kati 6, 110 m² 97.000 Euro (Astir Pran5 Vila L)

  Zona/Rruga : Astir Pran5 Vila L  Shitet Apartament 3+1, nė zonėn e Astirit, pranė Vila L, me sipėrfaqe neto 110m², organizohet nė koridor shpėrndarės , salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e...
 22. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 2, 75 m² 85.000 Euro (Rruga “Kongresi i Manastirit”, pranė Pediatrisė)

  Zona/Rruga : Rruga “Kongresi i Manastirit”, pranė Pediatrisė

  Shitet Apartament 2+1, Rruga “Kongresi i Manastirit”, pranė Pediatrisė, me sipėrfaqe totale 75m², organizohet nė koridor shpėrndarės,...
 23. Tirane, shitet 1+1+BLK Kati 0, 87 m² 123.000 Euro (Residenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Residenca Kodra e Diellit 2

  Shitet Apartament 1+1, Residenca Kodra e Diellit 2, me sipėrfaqe totale 87m² dhe me sipėrfaqe neto 60.4m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me...
 24. Tirane, shitet 1+1+BLK Kati 1, 68 m² 110.000 Euro (Residenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Residenca Kodra e Diellit 2

  Shitet Apartament 1+1, Residenca Kodra e Diellit 2, me sipėrfaqe totale 68.04m² dhe me sipėrfaqe neto 48.68m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku...
 25. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 3, 71 m² 100.000 Euro (Kodra e Diellit 2, Kompleksi G&B)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2, Kompleksi G&B

  Shitet Apartament 1+1, Kodra e Diellit 2, Kompleksi G&B, me sipėrfaqe totale 71.4m² dhe me sipėrfaqe neto 64m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė...
 26. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 1, 60 m² 75.000 Euro (Freskut Rruga “Muhamet Deliu” pranė Spar 2)

  Zona/Rruga : Freskut Rruga “Muhamet Deliu” pranė Spar 2

  Shitet Apartament 1+1, nė Zonėn e Freskut Rruga “Muhamet Deliu” pranė Spar 2, me sipėrfaqe 60m² dhe me sipėrfaqe neto 50m² dhe verandė 30m²,...
 27. Tirane, jepet me qera zyre Kati 1, 78 m² 1.000 Euro (21 Dhjetori buzė rrugė kryesore)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori buzė rrugė kryesore

  Jepet me qera Ambient Komercial Zyrė, 21 Dhjetori buzė rrugė kryesore, me sipėrfaqe totale 78m², e organizuar nė 3 ambjente, tualet dhe ballkon. Zyra...
 28. Tirane, jepet me qera dyqan Kati 0, 715 m² 45.000 Euro (Ish Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Ish Stadiumi Dinamo

  Jepet me qera ambjent komercial, Dyqan Duplex, Ish Stadiumi Dinamo, sipėrfaqe totale 715m², kati pėrdhe dhe kati -1 , secili kat nga 350m² , open space, 2...
 29. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 2.500 Euro (TEG, Kompleksi Kolombo 2)

  Zona/Rruga : TEG, Kompleksi Kolombo 2

  Jepet me qera Vilė 3-katėshe, TEG Kompleksi Kolombo 2.


  Vila ka njė sipėrfaqe totale prej 400m², nga ku 100m² ėshtė oborr.


  Vila ėshte e ndarė nė 3...
 30. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 82 m² 600 Euro (Rruga e Elbasanit, pranė Stadiumit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit, pranė Stadiumit

  Jepet me qera Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, pranė Stadiumit, me sipėrfaqe totale 82 m²,organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1508
Faqja 1 nga 51 1 2 3 4