970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: DIGITAL MARKETING INNOVATION; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. DMI ofron vende pune si Junior Google Ads Specialist nė gjuhėn Angleze.

  Digital Marketing Innovation, njė agjensi marketingu Google Partner me qendėr nė Tiranė,
  po zgjeron ekipin e Google Ads dhe ėshtė nė kėrkim tė njė Junior Google Ads Specialist tė motivuar dhe tė...
 2. Digital Marketing Innovation po ofron vėnde punė me turne Customer Service nė gjuhėn Angleze.

  Flet Anglisht dhe po kėrkon punė?Cfarė po pret, DMI ėshtė kėtu pėr ty!!!

  Digital Marketing Innovation po ofron vėnde punė me turne Customer Service nė gjuhėn Angleze.
  Puno nė oraret:
  14:00-21:00...
 3. Tirane, ofroj vend pune SEO and Content Writer

  Digital Marketing Innovation is seeking an exceptional SEO and Content Writer with proven experience in the industry to join our team and help lead the growth.

  We are looking for:

  Experience...
 4. DIGITAL MARKETING INNOVATION kėrkon tė punėsojė Specialiste tė Departamentit tė Cilėsisė dhe Ankesave.

  DIGITAL MARKETING INNOVATION kėrkon tė punėsojė Specialiste tė Departamentit tė Cilėsisė dhe Ankesave.
  Pėrgjegjėsitė:

  Tė kontaktojė klientėt pėr tė kėrkuar dhe marrė feedback
  Tė dokumentojė...
 5. DMI po kėrkon operator pėr gjuhėn Italiane Shėrbim Klienti.

  Flet ITALISHT dhe po kėrkon punė?
  Cfarė po pret, DMI ėshtė kėtu pėr ty!!!

  Digital Marketing Innovation po ofron vėnde pune si operator nė gjuhen Italiane Shėrbim Klienti.

  Tek ne gjeni:
  ...
 6. DMI po tė kėrkon.Operator/e ne gjuhėn Angleze, tani mundėsi punėsimi nė tre turne.

  Digital Marketing Innovation ka nė qendėr tė fokusit shėrbimin ndaj klientit.
  Momentalisht ne jemi duke zgjeruar skuadrėn tonė tė Operatorėve tė Shėrbimit ndaj Klientit nė gjuhėn Angleze.
  dhe...
 7. DMI po tė kėrkon. Bėhu Operator/e i Shėrbimit ndaj Klientit pėr gjuhėt Anglisht,Italisht ose Spanjisht.

  Digital Marketing Innovation ka nė qėndėr tė fokusit shėrbimin ndaj klientit.
  Momentalisht ne jemi duke zgjeruar skuadrėn tonė tė Operatorėve tė Shėrbimit ndaj Klientit nė gjuhėn Angleze, Italiane...
 8. Punė si kjo, zor se gjen! Bėhu Operator/e i Shėrbimit ndaj Klientit nė DMI pėr Gjuhėn Angleze (nė tre turne)

  Digital Marketing Innovation ka nė qendėr tė fokusit shėrbimin ndaj klientit.
  Momentalisht ne jemi duke zgjeruar skuadrėn tonė tė Operatorėve tė Shėrbimit ndaj Klientit nė gjuhėn Angleze.
  dhe...
 9. Punė si kjo, zor se gjen! Bėhu Operator/e i Shėrbimit ndaj Klientit nė DMI pėr Gjuhėn Angleze (Turn i Dytė dhe i Tretė)

  https://www.njoftime.com/images/biznesi/digital-cover-850.jpg

  Digital Marketing Innovation ka nė qendėr tė fokusit shėrbimin ndaj klientit.
  Momentalisht ne jemi duke zgjeruar skuadrėn tonė tė...
 10. Tirane, ofrohet vend pune SEO and Content Writer

  https://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=1075791&stc=1&d=1648128024

  Digital Marketing Innovation
  is a digital marketing and software development company based in Tirana.


  Job...
 11. Tirane, ofrohet vend pune WordPress Developer

  https://www.njoftime.com/images/biznesi/digital-cover-850.jpg

  Digital Marketing Innovation sh.p.k. is looking for a WordPress Developer


  Digital Marketing Innovation is a digital marketing and...
 12. Tirane, ofrohet vend pune Junior Google Ads Specialist

  https://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=1075791&stc=1&d=1648128024


  Digital Marketing Innovation, njė agjensi marketingu me qendėr nė Tiranė,
  po zgjeron ekipin e Google Ads dhe...
 13. Punė si kjo, zor se gjen! Bėhu Operator/e e Shėrbimit ndaj Klientit nė DMI nė gjuhėn Spanjolle!

  Digital Marketing Innovation ka nė qėndėr tė fokusit shėrbimin ndaj klientit.
  Momentalisht ne jemi duke zgjeruar skuadrėn tonė Operatorėve tė Shėrbimit ndaj Klientit nė gjuhėn Spanjolle dhe...
 14. Punė si kjo, zor se gjen! Bėhu Operator/e i Shėrbimit ndaj Klientit nė DMI pėr Gjuhėn Angleze, Italiane ose Spanjolle!

  https://www.njoftime.com/images/biznesi/digital-cover-850.jpg

  Digital Marketing Innovation ka nė qėndėr tė fokusit shėrbimin ndaj klientit.
  Momentalisht ne jemi duke zgjeruar skuadrėn tonė tė...
 15. Diventa un operatore del servizio clienti a DMI

  https://www.njoftime.com/images/biznesi/digital-cover-850.jpg

  "Digital Marketing Innovation" si concentra sul servizio clienti.
  Attualmente vogliamo espandere il nostro gruppo di operatori del...
 16. Puno si Google Ads Specialist pranė Digital Marketing Innovation!

  Digital Marketing Innovation, njė agjensi marketingu me qendėr nė Tiranė,
  po zgjeron ekipin e Google Ads dhe ėshtė nė kėrkim tė njė Google Ads Specialist tė motivuar dhe tė orientuar drejt...
 17. Behu Kordinator/e i Sherbimit ndaj Klientit ne DMI | Turni i Trete

  https://www.njoftime.com/images/biznesi/digital-cover-850.jpg

  Digital Marketing Innovation ka nė qėndėr tė fokusit shėrbimin ndaj klientit.
  Momentalisht ne jemi duke zgjeruar skuadren tonė tė...
 18. Tirane, ofrohet vend pune Coordinatore del Servizio Clienti

  Questa é la tua opportunitį per fare parte del gruppo piś dinamico a Tirana.
  Digital Marketing Innovation sta recrutando Coordinatori del Servizio Clienti full-time e crede che tu sei la...
 19. Tirane, ofroj vend pune Inbound - Outbound Coordinatore del Servizio Clienti

  WE ARE HIRING! INBOUND-OUTBOUND CUSTOMER SERVICE COORDINATOR


  Digital Marketing Innovation ofron:

  - Paga konkuruese
  - Bonuse te larta dhe motivuese
  - Ambient pune komod dhe dinamik
  -...
 20. Tirane, kerkohen OPERATOR/E INBOUND CUSTOMER SERVICE EN/IT

  DIGITAL MARKETING INNOVATION kėrkon tė punėsojė operatorė inbound nė gjuhėn angleze ose italiane me kohė tė plotė.

  Nėse flet mirė anglisht ose italisht, ke eksperiencė tė mėparshme ose jo, tė...
 21. Tirane, ofroj vend pune CUSTOMER SERVICE INBOUND AGENTS EN/IT

  DIGITAL MARKETING INNOVATION kėrkon tė punėsojė operatorė inbound nė gjuhėn angleze ose italiane me kohė tė plotė.

  Nėse flet mirė anglisht ose italisht, ke eksperiencė tė mėparshme ose jo, tė...
 22. Tirane, ofroj vend pune CUSTOMER CARE MANAGER INBOUND

  DIGITAL MARKETING INNOVATION kėrkon tė punėsojė operatorė inbound nė gjuhėn angleze me kohė tė plotė me ose pa eksperiencė.

  Nėse flet mirė anglisht, tė pėlqen tė punosh nė shėrbimin ndaj klientit...
 23. Tirane, ofroj vend pune MANAGER DEL SERVIZIO CLIENTI

  DIGITAL MARKETING INNOVATION kėrkon tė punėsojė operatorė inbound nė gjuhėn italiane me kohė tė plotė me ose pa eksperiencė.

  Nėse flet mirė italisht, tė pėlqen tė punosh nė shėrbimin ndaj klientit...
 24. Tirane, ofroj vend pune QUALITY AND COMPLAINT SPECIALIST

  DIGITAL MARKETING INNOVATION kėrkon tė punėsojė Specialiste tė Departamentit tė Cilėsisė dhe Ankesave

  Detyrat:
  - Tė kontaktojė klientėt pėr t’ju kėrkuar dhe marrė feedback
  - Tė dokumentojė tė...
 25. Tirane, ofroj vend pune KONSULENT TĖ SHĖRBIMIT TĖ KLIENTIT EN/IT

  DIGITAL MARKETING INNOVATION kėrkon tė punėsojė operatorė inbound tė shėrbimit ndaj klientit me kohė tė plotė pėr fushatat nė gjuhėn angleze dhe italiane.

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
  - ...
Trego rezultatin 1 deri 25 nga 25