kėrko:

Type: Posts; User: Shtepia Birres King Pils; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kerkohen motorriste, zgariste, kamariere dhe pjatalarese

  SHTĖPIA E BIRRĖS KING PILS pėrfaqėson njė nga restorantet mė tė njohura nė zonė dhe nė metropolin shqiptar gjithashtu pėr gatimet unike dhe tradicionale tė saj, pėr birrėn e freskėt dhe shijen...
 2. Tirane, ofrohet vend pune zgarist (Paga 60.000)

  SHTĖPIA E BIRRĖS KING PILS pėrfaqėson njė nga restorantet mė tė njohura nė zonė dhe nė metropolin shqiptar gjithashtu pėr gatimet unike dhe tradicionale tė saj, pėr birrėn e freskėt dhe shijen...
 3. Tirane, ofrohet vend pune kamarier (Paga- 40.000 Leke)

  SHTĖPIA E BIRRĖS KING PILS pėrfaqėson njė nga restorantet mė tė njohura nė zonė dhe nė metropolin shqiptar
  gjithashtu pėr gatimet unike dhe tradicionale tė saj, pėr birrėn e freskėt dhe shijen...
 4. Tirane, ofrohet vend pune motorrist (Paga - 60.000 leke)

  SHTĖPIA E BIRRĖS KING PILS pėrfaqėson njė nga restorantet mė tė njohura nė zonė dhe nė metropolin shqiptar gjithashtu pėr gatimet unike dhe tradicionale tė saj, pėr birrėn e freskėt dhe shijen...
 5. Tirane, ofrohet vend pune pjatalarese (Paga - 34.000 leke)

  SHTĖPIA E BIRRĖS KING PILS pėrfaqėson njė nga restorantet mė tė njohura nė zonė dhe nė metropolin shqiptar gjithashtu
  pėr gatimet unike dhe tradicionale tė saj, pėr birrėn e freskėt dhe shijen...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5