500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: TREGU OFERTAVE; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes unaze flori me diamant 250 Euro

  Shes unaze flori 14karat, pesha 2gr, me diamant 4mm diameter, prerje e vjeter stili viktorian i 1800.
 2. Tirane, shes unaze argjendi me rubin 150 Euro

  Shes unaze argjend 925, pesha 15.6gr, me gur rubin 12mm*9.5mm, cmimi 150€.
  Cel: 0693295272
 3. Tirane, Shes byzylyk argjendi 925 diamant te zi

  Shes byzylyk argjendi 925, pesha 14.5gr, me 47 diamante te zinj 2mm*2mm, cmimi 100€.
  Cel: 0693295272
 4. Tirane, shes Cameo me gure te cmuar

  Shes Cameo antike ilire mbi 3000 vjecare, origjinale, e gdhendur ne gur te cmuar natyral "carnelian agate" 10*12mm, e gjetur ne Shqipri.
  Cel: 0693295272
 5. Tirane, shes gure natural per bizhuteri 20 Euro

  Shes gure natyral te Shqiprise, topaz, obsidian, agate, jasper, kuarc, per bizhuteri, te prere vete sipas porosise me permasa 15-20-25-30-35 karat. Cmimi duke filluar nga 20 €.
  Cel: 0693295272
 6. Tirane, shes piktura abstrakte origjinale 100 Euro

  Shes piktura abstrakte origjinale vaji ne kanavace, 50*70cm, 40*50cm per ambjente banesa, lokale, zyra, dyqane, hotele etj. Cmimi fillon nga 100€/copa.
  Cel: 0693295272
 7. Tirane, shes vepra arti, figura 3D.

  Shes vepra arti, figura 3D, 30*40cm dhe cdo lloj permase per dekorimin e ambjenteve te banimit, lokaleve, dyqaneve, zyrave, hoteleve etj.
  Te punuara me dore, gozhde, fije pe ose spango, kompesate....
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 9