500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: SoftExpres; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune 2 Programues ne C#, Android programming, Visual Basic

  Oferte Punesimi

  SOFTEXPRES kerkon te punesoje 2 programues me kohe te plote, qe te plotesoje kushtet e meposhtme:
  · Te kete njohuri ne te pakten nje nga gjuhet e programimit C#( ASP.Net...
 2. Tirane, ofroj Software website e programe 28.000 LEK per bar,restorant, hotel

  http://www.softexpres.com/softexpres/wp-content/uploads/2021/04/fiskalizimi.jpg
 3. Tirane, Kerkojme operator Helpdesk/instalues programesh

  Pershkrimi i punes:
  Do instaloje programet SoftExpres (ne terren apo me ane te internetit), Trajnim dhe dhenie Asistence Teknike perkatese.

  Kandidati duhet te kete:
  . Aftesi te mira komunikimi...
 4. Tirane, ofroj vend pune Kerkojme operator Helpdesk/instalues programesh

  Pershkrimi i punes: Do instaloje programet SoftExpres (ne terren apo me ane te internetit), Trajnim dhe dhenie Asistence Teknike perkatese.
  Kandidati duhet te kete:
  . Aftesi te mira komunikimi ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Koordinator Zyre

  Pozicin i lire pune: Koordinator zyre

  Softexpres eshte kompani qe ofron programe shitjesh pėr pakicėn, shumicėn, bar-restorant-hoteleri, se fundmi e certifikuar nga DPT dhe AKSHI per tregetimin e...
 6. Tirane, ofroj vend pune 2 Programues ne C#, Android programming, Visual Basic

  Oferte Punesimi

  SOFTEXPRES kerkon te punesoje 2 programues me kohe te plote, qe te plotesoje kushtet e meposhtme:
  · Te kete njohuri ne te pakten nje nga gjuhet e programimit C#( ASP.Net...
 7. Tirane, ofroj Software website e programe 28.000 LEK per bar,restorant, hotel

  http://www.softexpres.com/mktimages/logo.jpg
 8. Tirane - website e programe 28.000 LEK per bar,restorant,hotel

  http://www.softexpres.com/mktimages/logo.jpg
 9. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  Qellimi i pozicionit:
  Menaxhimi i struktures se Shitjes duke synuar rritjen e tyre
  Kualifikime\Kerkesa:


  Arsimi i larte perben avantazh (preferohet dega Menaxhim ose dege te ngjashme)
  Aftesi...
 10. website e programe 149 EUR per bar,restorant,hotele,dyqane,farmaci

  SoftExpres Tashme edhe me KATER PRODUKTE TE REJA: PharmaExpres (per Farmaci... kliko ketu),ExchangeExpres (per Kembime Valutore... kliko ketu), ProExpres (per sipermarrje prodhimi si psh...
 11. Tirane, ofroj vend pune Fianancier

  SoftExpres kerkon te punesoje Fianancier ne kohe te plote. Per detaje rreth pozicionit vakant vizitoni faqen SoftExpres

  Cel. : 0682059507
Trego rezultatin 1 deri 11 nga 20