WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: nandi09; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 69 m² 90000 Euro (Odhise Grillo)

  Shitet apartament 2+1 pranė brrylit tek bulevardi Zhan Dark rruga Odhise Grillo me HIPOTEKĖ!!
  Organizohet me njė planimetri shumė tė rregullt me sallon, kuzhinė, aneks,2 dhoma gjumi, ballkon,...
 2. Blej apartamente,dyqane pagesė cash direkt nė Tirane

  Blej Apartamente , Dyqane , Garazhe me pagese direkt kesh qė shiten me cmim okazion ne Tirane me cmim max deri 100.000 €


  Diskutojme cdo variant tjetėr te ofruar nga ju.

  Tel : 0683333635
 3. Tirane, shes garazh Kati -1, 50 m² 35.000 Euro (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Buze rruges kryesore shitet garazh i pershtatshem pėr dy makina te medha dhe 3 makina smart te vegjel,ose shumė ideal per Magazinė, depo punishte etj.

  Nuk...
 4. Stol shtange 16000 leke

  Shiten stol shume funksional.


  Cmimi 16000 leke

  Follow ne Instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link


  Cel. : +355 69 75 61 079
 5. Shitet Apartament 2+1 me hipoteke buze unaze.

  Okazion, Me HIPOTEKE ,Buze unazes re, perballe karburant Kastratit,
  shitet super apartament ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR
  2+1 siperfaqe 134 metra,
  me dy banjo me dritare me ajrosje...
 6. Kėrkohet specialiste per : Marketing online

  Kėrkohet specialiste (femer) per : Marketing online / social media

  Kualifikimet:

  Te kete njohuri te mira te kompjuterit.

  Personat e interesuar te kontaktojne ne Whatsapp 0697561079
  Vetem...
 7. Paisje sportive per individ per hotele shkolla dhe palestra

  Paisje sportive per individ per hotele shkolla dhe palestra.
  Follow ne Instagram:https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 8. Shes biciklete fitnesi 35000 Leke

  Ngjyrat e bardhe dhe e zeze.

  Biciklete fitnesi Spin gjendje e re e paperdorur.
  Follow ne Instagram: https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Tel +355 697561079
 9. shes Paisje sportive

  Pajisje sportive te ndryshme
  Follow ne Instagram:https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 10. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 65 m², 35000 Leke (Tek Astiri) I Mobiluar

  Tek unaza e re prane bar Soho afer stacionit autobuzit jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 67 metra, I Mobiluar me te gjitha.
  kati 6 me ashensor.

  NUK BASHKĖPUNOJME me agjensite.


  Cmimi...
 11. Tirane, jap me qera garazh 30m² 5.000 Leke

  Tek Unaza e re Prane bar terminalit jepet me qera Garazh per cdo lloj makine.Mund te parkohen edhe dy makna njera pas tjetres.
  5000 leke.

  Cel. : 0683333635
 12. Gira 4000-14000 Leke

  Shiten gira .Mundesi shtimi peshash sipas deshires pasi jane te cmontueshme.Variojnė nga 10 kg cifti 40 mije lek deri 40 kg cifti 14000 leke.

  Follow ne Instagram : ...
 13. Shes gira per femije 1-5 kg

  Shiten gira per femra dhe femije me peshe 1-5 kg.

  Follow ne instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link


  Cel. : 0697561079
 14. Tirane, Apartment for rent 1+1+BLK 6-th floor, 65m² 300 Euro (Teodor Keko Street)

  Near theTeodor Keko street "Unaza e re" is available an apartment 1+1 for rent,65 meter square,The Apartment is totally furnished ,6-th floor, with elevator.

  It is located very close with two...
 15. Shitet tavoline ping pongu 45.000 Leke

  Tavoline Ping-pongu e re ne kuti.
  E paketuar + Set Raketash + Rrjetėn Me Stativa Mbajtės Dhuratė🎁
  ▪️E pėrshtatshme pėr kampionate, kushte shtėpie, zyra, garazhe, etj.
  ▪️E lehtė pėr tu montuar....
 16. shes Doreza boksi 2.500 Leke

  Shiten Doreza boksi per femije dhe pajisje pėr stervitje te ndryshme.Follow ne Instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 17. shes Kinesio Tape 700 Leke

  Shitet kinesio tape.
  Per me shume follow https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 18. Tirane, shes Pesha shtange 350 leke kg.

  Shiten pesha shtange dhe girash 1kg ,2.5 kg, 5kg.7,5 kg , 10kg dhe 15 kg
  350 leke Kg.


  Follow ne Instagram :
  https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : 0697561079
 19. Paisje sportive per palestra shtepi shkolla

  Paisje sportive per palestra shtepi shkolla.
  Follow ne Instagram https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 20. Shes Kinesio Tape 800

  Shitet kinesio tape.
  Follow ne Instagram: https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : +355697561079
 21. Njoftimi: @aksesorepalestre

  nga nandi09

  @aksesorepalestre

  Paisje sportive.
  Follow ne Instagram : https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Tel. l Whatsapp : 0697561079
 22. Tirane, Bosht shtange 3500 leke

  Shitet bosht shtange 1,50 cm i gjatė 3500 leke
  Shitet bosht shtange 1 meter e 80 cm i gjate.
  4000 leke
  Boshte te valezuar dy llojesh 3500 leke copa

  Follow ne Instagram :...
 23. Set llastikesh 5 cope per ushtrime vetem 890 leke

  Shiten llastiqe per ushtrime te ndryshme gjimnastikore stervitje.


  900 leke seti prej 5 copesh.


  ​Follow ne Instagram :
  https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. :...
 24. Shiten gira per femije dhe femra

  Shiten sete girash (Dy gira).Per Femra dhe femije :
  Follow ne Instagram :
  https://instagram.com/aksesorepalestre?utm_medium=copy_link

  Cel. : 0697561079
 25. Njoftimi: Shitet shafran

  nga nandi09

  Shitet shafran

  Shitet shafran i Iranit cilesi e pare.

  Dobitė shėndetėsore tė Shafranit,


  Luan rol tė rėndėsishėm pėr forcimin e kujtesės dhe kurimin e sėmundjeve autoimune.


  Pėrdoret pėr kurimin e disa...
 26. Kerkoj te blej garazh tek unaza e re afer dy rotondove, karburant kastrati

  Kerkoj te blej Garazh tek unaza e re ,qe ndodhet afer dy rotondove,karburant kastrati ,Eco market,Jatata market.
  Diskutohen edhe zona ne afersi.

  Cel : 0683333635
Trego rezultatin 1 deri 26 nga 26