970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Xhuljo1993; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shqiperi, shes pajisje PESHORE FLORIRI 3.000 Leke

  ⚖️PESHORE FLORIRI 0.01⚖️

  ◼️PESHORJA ĖSHTĖ PREĒIZE NGA 0.00 DERI NĖ 200 GRAM.
  ◼️PESHORJA KA TĖ PĖRFSHIRA 2 BATERI NĖ KUTIN E SAJĖ.
  ◼️MATERIAL CILĖSOR DHE TEPĖR PRAKTIK PĖR PĖRDORIM TĖ PĖRDITSHĖM ...
 2. Peshore farmacie

  ⚖️ PESHORE FARMACIE ⚖️

  ◼️Peshore tė pėrshtatshme pėr farmaci.
  ◼️Peshon saktėsisht deri ne 160 kg.
  Mat gjatėsinė.
  ◼️Peshorja vjen nė destinacionin tuaj menjeherė dhe montimi sigurohet nga ana...
 3. Peshore floriri 0.01-500gr

  ⚖️PESHORE FLORIRI NOTEBOOK⚖️

  ▪️PESHORE ELEKTRONIKE GRAMI
  ▪️NGA 0.01 GRAM NĖ 500 GRAM
  ▪️E FORTĖ,PRAKTIKE DHE SHUMĖ CILĖSORE
  ▪️MĖ LIRĖ SE KUDO TJETĖR.
  ▪️VETĖM 3.000 LEKĖ

  🚚TRANSPORTI FALAS!!!🚚
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3