970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: τζοβανι; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shitet bar-resorant

  Shitet nje prone me sip.4dynm toke.
  Brenda kesaj toke ndodhen 860m2 truall.
  ne kete truall esht ngritur nje ndertes tre kateshe,
  kati i pare eshte 214m2,
  kati i dyte eshte 478m2 dhe kati i trete...
 2. Shkoder, shpallje Ambjent per hotel

  Kerkohet investitor per 20 dhoma hoteli te interresuarit te kontaktojn ne numrin e tel.
  Ky ambjent esht perfekt per agroturizem
  Cel. : 0695323069
 3. Shkoder, ofrohet vend pune Kuzhinier

  Kerkohet kuzhinier me eksperience

  Cel. : 0695323069
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3