500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Eurocars Vlora; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Vlore, jap me qera makine 107 Viti 2007, 35 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e kuqe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 184

  Peugeot 107, Automatike, e kuqe, 1.0 Benxin, 5 porta, air-conditioned, Viti 2007. Follow...
 2. Vlore, jap me qera makine Fiesta Viti 2010, 35 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 220

  Follow ne @eurocarsvlora ose @eurotravelhouse Makina me qera dhe guida me skaf
  Ford...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2