970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: elisi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Smartphone Xiaomi Redmi Note 10 Pro 20.000 Leke

  🔥 Xiaomi Redmi Note 10 Pro / 6+128 GB, 108 megapixel Kamer(4 kamera), shumė pak i pėrdorur (i mbajtur vetėm me xham dhe kllėf)


  🌟 Ekran AMOLED 6.7"


  🔥 BATERI 5.000 mAh, karikues origjinal...
 2. Tirane, shes makine Renault Scenic Viti 2001, 1.000 Euro (padiskutueshėm)

  Karburanti: Diezel
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 198000

  Shes makinen time. Perdorim familjar, gjendje shume e mire motorike. Motor 1.9 DCI (injektore te...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2