500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Devilbiss; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Aparate Oksigjeni prodhim AMERIKAN

  Aparate per prodhim oksigjeni marka DEVILBISS. Per perdorim ne shtepi.
  Sasia e oksigjenit 1- 10 litra / minute. Pastertia e oksigjenit > 93%.Gote humidifikimi dhe sondat nazale specifike per...
 2. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate CPAP

  Aparate CPAP te markes Devilbiss

  www.oksigjen-albania.com

  Tel : 0697007123
 3. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Aerozoli

  Aparate Aerosoli te markes Devilbiss.

  Airforce Mini operon me bateri. Nese doni ta perdorni ne zyre , shkolle apo gjate udhetimeve Airforce Mini ju ofron kete mundesi.

  www.oksigjen-albania.com...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3