500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: ardino; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes kabinet Unit dentar portable me rrota Amerikan Adec 220 volt, 800 Euro

  PERSHKRIMI
  Kabineti dentar eshte i perdorur , por plotesisht funksional. Cmimi 800 EURO
  . Uniti dentar portable me rrota Amerikan Adec 220 volt , ka te...
 2. Tirane, shes pajisje dentare unit dentar 50.000 Leke

  Prodhim Amerikan,Tipi ADEC Pack1,220 volt
  Aparati eshte i perdorur,plotesisht funksional,shume praktik dhe kompakt,i levizeshem ( me rrota ),transportohet kudo,mund te sherbej si kabinet i dyte ne...
 3. Tirane, shes pajisje dentare shitje e plote apo pjeseshme 45.000 Leke

  Llampe per forcim kompoziti 20.000 lek - e perdorur dhe funksionale.

  Aparat per pastrim gurezash 25.000 lek - e perdorur dhe funksionale.

  Nese blehen te dyja ofrohet falas tavoline...
 4. Tirane, shes pajisje dentare 170.000 Leke

  Shitet kabinet dentar i perdorur ( Paisje dentare per funksionim te plote te aktivitetit )..Cmimi do te jete i diskutueshem ne vartesi te blerjeve ( Teresore apo te pjeseshme ).

  Cel. : 0695345805
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4