970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: LUXSHOP365; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shitet audi a8l quattro 4x4 3.0 tdi led matrix 30000€

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  KM..........: 149000

  SHITET AUDI A8L QUATTRO 4X4 3.0 TDI LED MATRIX 2014-15
  149000km
  XHAMA TE ZINJ ME CERTIFIKATE
  INTERIOR...
 2. OKAZION!!SHITET AUDI A6 2.7TDI AVANT,RS6 FULL LED look 6500€

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 207000

  OKAZION!!!!SHITET AUDI A6 2.7TDI AVANT,LOOK RS6 FULL LED 2011
  Viti 2009,vit...
 3. Okazion!!! Shitet peugeot 508 sw hy hybrid 13.000€

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: kafe
  Kamjo......: automatik
  KM..........: 145000

  OKAZION VETEM PER PAK DIT!!!!
  Shitet peugeot 508 SW Hybrid
  Diesel+Hybrid,
  Panorama,
  Full led,
 4. Tirane SHITET APARTAMENT PJESERISHT I MOBILUAR ME HIPOTEKE KATI 3 ME ASHENSOR , KOMPLEKSI RI, SUPER BETON MATI

  Zona/Rruga: NE HYRJE TE TIRANES, AFER SPITALIT HYGEIA. PALLATI ORBICO ALBANIA SHPK

  SHITET APARTAMENT ME HIPOTEKE 1+1
  PJESERISHT I MOBILUAR KATI 3 ME ASHENSOR,KOMPLEKSI RI SUPER BETON MATI,
  NE...
 5. Tirane, okazion Shiten Tre kostume sportive nike slim fit 50euro

  Shiten tre kostume sportive te reja mikrofiber nike masa L -XL slim fit 50eur
  I zi i kuq dhe blu
  Ose shitet nji 20 eur


  Cel. : +355682912783
 6. Tirane, okazion Shiten mobilje klasike

  Shiten mobilje klasike druri origjinal me veshje folje ari te ardhura nga Italia,Venecia Divan tresh dysh tek dhe bashk me tavolinen
  pak te perdorura ne gjendje perfekte si te reja
  Cel. :...
 7. Tirane, shes Cante Gucci origjinale

  Shitet cant gucci origjinale

  Cel. : 0694777751
 8. Tirane, OKAZION!!SHITEN FENER DHE STOPA ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011- 2017 500€

  SUPER OKAZION!!SHITEN FENER DHE STOPA ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017.FENERET DHE STOPAT JAN HEQUR NGA AUDI A6 2012 JAN NE GJENDJE PERFEKTE PA GERVISHTJE.
  Cel. : 00355694777751
 9. Tirane, okazion Shiten Syze Origjinal Louis Vuitton Evidence

  Shiten syze Origjinale Louis Vuitton Evidence black and gold Z0350W

  Cel. : +355682912783
 10. Tirane, okazion Shiten Syze origjinale Louis Vuitton Evidence

  Shiten syze origjinale Louis Vuitton Evidence Red limited edition

  Cel.: +355682912783
 11. Oferte! Shes xhup lekure XL per motorr

  OFERTE! SHES XHUP LEKURE XMEN XL PER MOTORR

  Cel. : +355694777751
 12. Tirane, okazion Shitet Cante dore Louis Vuitton

  Canta esht cilsia me e mir lekure top quality dhe mbyllet me kod

  Cel. : +355682912783
 13. Tirane, okazion Shiten atlete origjinale adidas human race

  Shiten atlete origjinale adidas human race limited nr 42-43

  Cel. : +355682912783
 14. Tirane, okazion Shitet Cante Louis Vuitton model i fundit

  Shitet cante shpine e re Louis Vuitton model i fundit M43676

  Cel. : +355682912783
 15. Tirane, okazion Shitet ore Maserati

  Shitet ore Maserati

  Cel. : +355682912783
 16. Tirane, okazion Shiten Atlete origjinale Balenciaga

  Atletet jan pak te perdorura ne gjendje perfekte
  Jan blere ne amsterdam 740€
  Cel. : +355682912783
 17. Tirane, okazion Xhup bomber jacket punim dore

  Shitet xhup bomber jacket punim dore black and gold
  Masa L


  Cel. : +355682912783
 18. Tirane, okazion Shitet Cante Louis Vuitton model i fundit

  Shitet cant e re Louis Vuitton model i fundit
  M43678


  Cel. : +355682912783
 19. Tirane, SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016

  OKAZION!!!SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016 BASHKE ME PAKETE.
  STOPAT JAN HEQUR NGA AUDI A6 2012
  JAN NE GJENDJE PERFEKTE

  Cel. : 00355694777751
 20. Tirane, okazion Shiten atlete origjinale lekure puma 30euro

  Shiten atlete origjinale lekure puma

  Cel. : +355682912783
 21. Tirane, okazion Shiten Syze Prada 50euro

  Shiten syze prada

  Cel. : +355682912783
 22. Tirane, okazion Shitet Aspirator per arsye mosperdorimi 290eur

  Okazion!!!!Shitet aspirator per ambjente lokalesh restorante shitet per arsye mosperdorimi
  Cel. : +355682912783
 23. Tirane, okazion Shitet Kostum ferrari xl 30euro

  Shitet Kostum ferrari xl

  Cel. : +355682912783
 24. Tirane, okazion SHITEN SYZE CAZAL 25 Euro

  SHITEN SYZE CAZAL

  Cel. : +355682912783
 25. SHITUR!Tirane, shes xhip BMW X5 35D Full options,Viti 2011, 16900euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 249000

  BMW X5 35D diesel twin turbo,Full options,motorri esht 2.993cc,XDRIVE 4x4 viti...
 26. Esht shitur Tirane,makine Audi A6 AVANT Viti 2014, 25000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 107000

  ESHTE SHITUR AUDI A6 AVANT 2.0 DIESEL
  VITI 2014,107000 km,E SAPO ARDHUR NGA...
Trego rezultatin 1 deri 26 nga 26