kėrko:

Type: Posts; User: EMAS METAL CONSTRUCTION; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Pjegatrice Omagati 500 ton 27.000 Euro

  Shitet Pjegatrice Omagati per kthimin e llamarinave me force shtypje 500 ton dhe gjatesi kthimi 6 ml.
 2. Tirane, ofroj vend pune Saldator

  Shoqeria EMAS Metal Construction kerkon te punesoje 1 (nje) punetor me profesion Saldator. Kandidati duhet te kete nje pervoje prej te pakten 2 vite ne kete profesion. Paga dhe kushtet e punes nder...
 3. Tirane, shes Transformator 100 KVA 160.000 Leke

  Shitet transformator 100 KVA per rrjet 10.000 KV i kompletuar me thika, siguresa dhe konstruksion mbajtes. I perdorur vetem 2 vjet.
 4. Tirane, ofroj vend pune Tornitor

  Ofrohet vend i lire pune si tornitor. Vendodhja e punes ne Vore Tirane.

  Cel. : 0682575233
 5. Gjiri Lalezit, shes Zgare pjekje per qymyr 850 Euro

  Shitet Zgare pjekje me qymyr ose dru. Zgara ka dimensione 2.5m gjatesi dhe 1m gjeresi. Eshte e pa perdorur.

  Cel. : 0682575233
 6. Tirane, shes Banak akulloreje 170.000 Leke

  Shitet banak akulloreje me ftohje me ajer me kapacitet 12 tasa . Banaku eshte i markes ORION prodhuar ne Itali dhe eshte ne gjendje te perkryer.

  Cel. : 0682575233
 7. Tirane, shes PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD 7.000 Euro

  SHITET PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD + GAS CONSOL + KOMPLET KAVOSH DHE TUBASH TORCE + RHV FREKUENCE + TORCE.

  E PERDORUR GJENDJA SHUME E MIRE. TRASHESIA E PRERJES SE LLAMARINES...
 8. Tirane, shes Pjegatrice Llamarine 23.000 Euro

  Shitet Pjegatrice me kontroll numerik CNC Warcom Unica per kthimin e llamarinave me gjatesi kthimi 4100mm dhe force shtypje 160 ton. Makineria eshte ne gjendje te shkelqyer teknike.

  Cel. :...
 9. Tirane, shes Kalander 8.000 Euro

  Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. Gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe tuba te dimensioneve te ndryshem.

  Cel. : 0682575233
 10. Tirane, shes Saldatrice 700 Amp 1.500 Euro

  Shiten 2 cope saldatrice Mig /Mag te perdorura te markes Selco me saldim me tel te vazhduar. Jane ne gjendje te perkryer teknike. Cmimi i nje saldatrice eshte 1500 euro.
  Cel. : 0682575233
 11. Tirane, shes Banak frigoriferik per akullore 170.000 Leke

  Shitet banak akulloreje me ftohje me ajer me kapacitet 12 tasa .
  Banaku eshte i markes ORION prodhuar ne Itali dhe eshte ne gjendje te perkryer.

  Cel. : 0682575233
 12. Gjiri Lalezit, shes Oxhak me dru per ngrohje 1.000 Euro

  Shitet oxhak italian Nordica me dru per ngrohje shtepie me nje vellim shtepie 250-300 m3. Oxhaku eshte me xham ne forme prizmi dhe i kompletuar. Shitet per arsye te rikonstruksionit te shtepise.
  ...
 13. Gjiri Lalezit, shes toke ne bregdet 2.000 m² 80 Euro/m2 (Gjiri lalezit)

  Zona/Rruga : Gjiri lalezit

  Shitet Toke per ndertim ne Gjirin e Lalezit prane lokalit Fish Land 600m larg nga vija bregdetare ne pozicion kodrinor. Pozicion ideal per banesa apo hotel. Siperfaqja...
 14. Tirane, shes Punconatrice automatike 14.000 Euro

  Shitet Punconatrice automatike Ficep me force shtypje 160 ton per shpime llamarine me trashesi deri 25mm dhe vrima me diameter deri 38mm. Eshte e kombinuar dhe me trapan . Eshte ne gjendje shume te...
 15. Tirane, shes Pompe sperkatje 30.000 Leke

  Shes pompe sperkatje italjane ne gjendje shume te mire teknike. Punohet dhe me motokultivator edhe elektrike. cmimi 30.000 lek. tel:0682575233

  Cel. : 0682575233
 16. Tirane, Oficine Metal-Mekanike

  E.M.A.S Metal Construction eshte shoqėri qe operon nė fushėn e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve mekanike dhe karpenterise metalike, per industri , energjitike, dhe miniera...
 17. Tirane, shes Punconatrice e kombinuar 11.000 Euro

  Shitet Punconatrice e kombinuar me fuqi 120 ton. Trashesia maximale e shpimit ne hekur 25mm me vrime 40mm.

  Cel. : 0682575233
 18. Tirane, shes Torno 8.000 Euro

  Shitet torno e markes italjane FIMP me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. Gjendje e perkryer teknike.

  Cel. : 0682575233
 19. Tirane, shes Grup shperndarje vaji 250 Euro

  Shiten grupe shperndarje te vajit hidraulik te reja te markave italiane .

  Cel. : 0682575233
 20. Tirane, shes Divizor freze 350 Euro

  Shiten divizore vertikal dhe horizontal per freze mekanike. cmimi 350 euro/copa
  0682575233

  Cel. : 0682575233
 21. Tirane, shes Sharre hekuri 6.000 Euro

  Shitet Sharre automatike suedeze Do All per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione prerje lartesi 350x gjeresi 550mm.

  Cel. : 0682575233
 22. Tirane, shes Trapan Radial 5.000 Euro

  Shitet trapan radial Collet ne gjendje shume te mire. Ben shpime te drejta vertikale si dhe me kend deri ne diameter 40mm.

  Cel. : 0682575233
Trego rezultatin 1 deri 22 nga 22