970 HP gjej pronajuaj

krko:

Type: Posts; User: ALBANIA IMMOBILIARE; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 2 1 2

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera makine Renault Capture Viti 2015, 50 Euro/Dita

  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner

  Jepet me qira ditore Renault Capture.

  Makina eshte e viteve te fundit dhe ne kushte teper te mira. E pajisur me cdo...
 2. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 55 m (Prane TV KLAN)

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e PORCELANIT prane TV KLAN.
  Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri
  i pajisur me ashensor dhe me punime teper cilesore te viteve te fundit.

  *...
 3. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 56 m 58.000 Euro (THANKAS ZIKO)

  Zona/Rruga : THANKAS ZIKO

  SHITET APARTAMENT RRUGA THANAS ZIKO
  1+1!
  Kati 2!
  Siperfaqja 56 m2!
  I pa mobiluar!
  Dhome gjumi,ambjent gatimi,sallon ndenje,banjo dhe ballkon!
  Apartamenti...
 4. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 66 m 66.000 Euro (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  SHITET APARTAMENT BLLOKU VASIL SHANTO
  1+1!
  Dhome gjumi,kuzhine&dhome ndenje,banjo dhe ballkon!
  Siperfaqja 66,5 m2!
  Kati i 3!
  E mobiluar!
  Apartamenti...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 3, 72 m 110.000 Euro (RRUGA E ELBASANIT)

  Zona/Rruga : RRUGA E ELBASANIT

  SHITET APARTAMENT RRUGA E ELBASANIT
  2+1!
  Siperfaqja 72 m2!
  E mobiluar!
  Kati i 3!
  2 dhoma gjumi, kuzhine,dhome ndenje dhe tualet!
  Apartamenti ndodhet...
 6. Tirane, shes apartament Kati 5, 60 m 50.000 Euro (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

  SHITET APARTAMENT RRUGA KONGRESI I LUSHJES
  1+1!
  Siperfaqja 60 m2!
  Kati 5!
  E mobiluar!
  Dhome ndenje & kuzhine,dhome gjumi,banjo dhe ballkon!
  Pallat...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 73 m 63.000 Euro (PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE)

  Zona/Rruga : PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE

  SHITET APARTAMENT PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE
  2+1!
  Siperfaqja 73 m2!
  Kati 1!
  Ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,salle ngrenie,banjo,2 ballkone dhe...
 8. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 100 m 1.500 Euro (Kompleksi Delijorgji)

  Zona/Rruga : Kompleksi Delijorgji

  JEPET ME QIRA DYQAN KOMPLEKSI DELIJORGJI
  Dyqan!
  Kati 0!
  E pa mobiluar!
  Siperfaqja 100 m2!
  Veranda 60 m2!
  Cmimi 1500 / muaj
 9. Tirane, jap me qera Kati 0, 70 m 1.000 Euro (Kompleksi Delijorgji)

  Zona/Rruga : Kompleksi Delijorgji

  JEPET ME QIRA DYQAN NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI
  Dyqan!
  Kati 0!
  E pa mobiluar!
  Siperfaqja 70 m2!
  Cmimi 1000 /muaj

  Per me shume informacion kontaktoni...
 10. Berat, shes apartament Kati 4, 52 m2 4 000 000 Leke (Lagja ''30 vjetori'')

  Zona/Rruga : Lagja ''30 vjetori''

  Shitet apartament 1+1 ne lagjen 30 Vjetori, Berat

  Siperfaqja 52 m2.

  Kati i 4.

  E pamobiluar.
 11. Tirane, jap me qera apartament Kati 2, 107 m 600 Euro (PETRO NINI)

  Zona/Rruga : PETRO NINI

  JEPET ME QIRA APARTAMENT RRUGA PETRO NINI LUARASI.

  Apartament ( i pershtatshem per zyre/biznes)!
  3+1!
  Siperfaqja 107 m2!
  E pa mobiluar!
  Kati 2!
 12. Tirane, shes dyqan Kati 1, 43 m 138.240 Euro

  SHITET DYQAN TE BRRYLI

  Siperfaqja 43,2 m2!

  Me dokumenta!

  Kati 1!

  I pa mobiluar!
 13. Tirane, jap me qera apartament, Kati 2, 77 m 500 Euro (RRUGA E ELBASANIT)

  Zona/Rruga : RRUGA E ELBASANIT

  JEPET ME QIRA APARTAMENT RRUGA E ELBASANIT

  Apartament ( i pershtatshem per zyre/biznes)!
  2+1!
  Siperfaqja 77 m2!
  E pa mobiluar!
  kati 2!
  Cmimi 500/...
 14. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 45 m 800 EURO (RRUGA E DURRESIT)

  Zona/Rruga : RRUGA E DURRESIT

  JEPET ME QIRA DYQAN RRUGA E DURRESIT!

  DYQAN!
  Kati 1!
  Siperfaqja 45 m2!
  E pa mobiluar!
  Cmimi 800 /muaj!
  Per me shume informacion kontaktoni ne numrin...
 15. Tirane, jap me qera dyqan Kati 2, 20 m 100 Euro (ALI DEMI)

  Zona/Rruga : ALI DEMI

  JEPET ME QIRA DYQAN RRUGA ALI DEMI
  Dyqan!
  Kati 2!
  I pa mobiluar!
  Siperfaqja 20 m2
  Cmimi 100/muaj
  Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
 16. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 146 m 260.000 Euro (DERVISH HIMA)

  Zona/Rruga : DERVISH HIMA

  SHITET APARTAMENT RRUGA DERVISH HIMA!
  3+2+2!
  3 dhoma gjumi,kuzhine,dhome ndenje,2 banjo dhe 2 ballkone!
  i pa mobiluar!
  kati 5!
  Me 2 ashensora!
  ...
 17. Durres, shes toke 5.265 m 1.500.000 Euro (Shkozet)

  Zona/Rruga : Shkozet

  Shitet toke(Are) + objekt 3 katesh ne Shkozet-Durres!
  Siperfaqja 4000 m2!
  Prane Autosdrades Tirane-Durres !
  Me dokumenta!
  5265 m2 ndertim (1 kat 1755 m2)!
  800...
 18. Tirane, jap me qera shtepi 3+1+A+BLK Kati 2, 150 m 800 Euro (PETRO NINI)

  Zona/Rruga : PETRO NINI

  Jepet me qira kati i 2 i nje vile ne Rrugen Petro Nini!

  Siperfaqja 150 m2 !
  E organizuar ne 3 dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndenje dhe oborr i perbashket!
  Dy...
 19. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 90 m 160.000 Euro (MYSLYM SHYRI)

  SHITET APARTAMENT RRUGA MYSLYM SHYRI!

  Apartament 2+1!
  Organizuar ne 3 dhoma, salon , kuzhine!
  Kati 1!
  Siperfaqja 90 m2 ( 115 m2 reale)!
  E mobiluar!
  Cmimi 160 000 !
  Per me shume...
 20. Tirane, shes apartament duplex Kati 1, 35.000 Euro (ZENEL BASTARI)

  SHITET DUPLEX RRUGA ZENEL BASTARI!
  Dupleks!
  Kati 1!
  Siperfaqja 37 m2!
  E pa mobiluar!
  Cmimi 35 000 !
  Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.


  ZENEL BASTARI
 21. Tirane, jap me qera magazine Kati 0, 160 m 80.000 Leke (RRUGA BARDHYL)

  Zona/Rruga : RRUGA BARDHYL

  JEPET ME QIRA MAGAZINE!
  Magazine!
  Siperfaqja 160 m2!
  E pa mobiluar!
  Kati 0!
  Cmimi 80 000 leke ne muaj!
  Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e...
 22. Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 145 m 1.000 Euro/m2 (MYSLYM SHYRI)

  Zona/Rruga : MYSLYM SHYRI

  SHITET NJESI BIZNESI RRUGA MYSLYM SHYRI!
  BODRUM!

  I pa mobiluar!
  Kati -1!
  Siperfaqja 145 m2!
  Shume prane rruges kryesore!
  Cmimi 1000 /m2!
 23. Tirane, shes dyqan Kati 1, 168 m 336.000 Euro (MYSLYM SHYRI)

  Zona/Rruga : MYSLYM SHYRI

  SHITET DYQAN RRUGA MYSLYM SHYRI

  Dyqan!
  Kati 1!
  Siperfaqja 168 m2!
  E pa mobiluar!
  Aktualisht e shfrytezuar si Call Center!
  Cmimi 336 000!
 24. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 1, 90 m 160.000 Euro (MYSLYM SHYRI)

  Zona/Rruga : MYSLYM SHYRI

  SHITET APARTAMENT RRUGA MYSLYM SHYRI!
  Apartament 3+1!
  Organizuar ne 3 dhoma, salon , kuzhine!
  Kati 1!
  Siperfaqja 90 m2 ( 115 m2 reale)!
  E mobiluar!...
 25. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 85 m 350 Euro (ZOGU I ZI)

  Zona/Rruga : ZOGU I ZI

  Jepet me qira apartament afer Zogut te Zi!

  2+ 1 e mobiluar kati i 6!
  Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,2 banjo,dhome ndjenje+ kuzhine dhe ballkon!
  ...
 26. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 85 m 500 Euro (MBRAPA PRESIDENCES)

  Zona/Rruga : MBRAPA PRESIDENCES

  Jepet apartament me qira 2+1 mbrapa presidences!

  Apartamenti organizohet: 2 dhoma gjumi,1 banjo,kuzhine dhe dhome ndenje.
  Mobilim bashkohor.
  Kati i 2....
 27. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 85 m 500 Euro (MBRAPA PRESIDENCES)

  Zona/Rruga : MBRAPA PRESIDENCES

  Jepet apartament me qira 2+1 mbrapa presidences!

  Apartamenti organizohet: 2 dhoma gjumi,1 banjo,kuzhine dhe dhome ndenje.
  Mobilim bashkohor.
  Kati i 2....
 28. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK 100 m 800 Euro (KOMUNA E PARISIT)

  Zona/Rruga : KOMUNA E PARISIT

  Jepet apartament me qira te kompleksi Niku Construction (Komuna Parisit).

  Apartamenti organizohet:2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,2 banjo dhe ballkon!
  ...
 29. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 50 m 54.000 Euro (MIHAL GRAMENO)

  Zona/Rruga : MIHAL GRAMENO

  Apartament 1+1 ne Shitje rruga Mihal Grameno

  * Apartamenti organizohet:dhome gjumi,kuzhine & dhome ndenje,koridor dhe tualet!
  * Kati i dyte!
  * E mobiluar!
  *...
 30. Tirane, shes dyqan Kati 0, 200 m 2500 Euro/m2(Kompleksi Niku Construction)

  Shitet dyqan ne kompleksin Niku Construction!
  DYQAN!
  I pa mobiluar!
  Kati 0!
  Siperfaqja 200 m2!
  Cmimi 2500/m2!
  Pr m shum informacion kontaktoni ne numrin e telefonit:

  Cel. :...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 34
Faqja 1 nga 2 1 2