500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Salillari shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune INXHINIER/E GJEOTEKNIK

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 2. Tirane, ofrohet vend pune SPECIALIST HSE

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 3. Tirane, ofrohet vend pune INXHINIER NDERTIMI NE ZYREN TEKNIKE

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 4. Tirane, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER MEKANIK - HVAC

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 5. Berat, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER GJEOLOG

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 6. Tirane,Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje ARKITEKT/E

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 7. Tirane, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER/E KOSTOIST/E

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 8. Tirane, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER HIDROTEKNIK

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 9. Berat, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER ELEKTRIK – MENAXHER HIDROĒENTRALI

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 10. Tirane, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MENAXHER CILESIE

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 11. Tirane, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje EKONOMIST - MAGAZINIER

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 12. Tirane, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje ARKITEKT NE ZBATIM

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 13. Tiranė, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER ELEKTRIK

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”​, lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 14. Tirane, Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI nė ZBATIM

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative....
 15. Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje ELEKTRIĒIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė ELEKTRIĒIST

  Tė ketė eksperiencė mbi 2 vjet nė ndėrtime industriale dhe civile.
  Tė jetė i paisur me ēertifikatė kualifikimi profesional pėr...
 16. BERVI SECURITY, ofrohet vend pune PUNONJES SHERBIMI SECURITY (SHPSF)

  "BERVI SECURITY" kėrkon tė punėsojė PUNONJĖS SHĖRBIMI SECURITY (SHPSF).  Tė jetė i paisur me Liēensė 1.3A

  Tė jetė i paisur me Ēertifikatė dhe Autorizim pėr mbajtje arme.


  Tė...
 17. Tirane, ofroj vend pune MANOVRATOR - RULIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė MANOVRATOR - RULIST  Tė jetė i paisur me Dėshmi Manovratori.
  Tė jetė banues ne Tiranė.
  Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė pune.
  Mosha e preferuar...
 18. Tirane, ofrohet vend pune SPECIALIST NDĖRTIMI

  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, shpall pozicion tė lirė pune SPECIALIST NDĖRTIMI.

  Tė interesuarit tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
 19. Tirane, ofrohet vend pune MEKANIK I PERGJITHSHEM

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė MEKANIK TĖ PĖRGJITHSHĖM  Tė jetė i paisur me ēertifikate profesionale.
  Tė ketė eksperiencė pune nė sektorin industrial.
  Mosha 35-45 vjeē.

  ...
 20. Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė HIDRAULIK

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė HIDRAULIK

  Tė ketė eksperiencė mbi 2 vjet nė ndėrtime industriale dhe civile.
  Tė jetė i paisur me ēertifikate kualifikimi profesional pėr hidraulik....
 21. Tirane, ofrohet vend pune VINĒIER

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė SHOFER VINĒIER  Tė jetė i paisur me Dėshmi Manovratori.
  Tė jetė i paisur me Leje Drejtimi, klasi CE.
  Tė jetė i paisur me C.A.P.
  Tė ketė mbi 5...
 22. Berat, ofroj vend pune TRAKTORIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė TRAKTORIST, ne BERAT  Tė jetė i paisur me Dėshmi Manovratori.
  Tė jetė banues ne Berat.
  Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė pune.
  Mosha e preferuar...
 23. Berat, ofroj vend pune SHOFER DUMPER

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė SHOFER DUMPERI, ne BERAT  Tė jetė i paisur me Dėshmi Profesionale - Automakinist .
  Tė jetė banues ne Berat.
  Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė...
 24. Tirane, ofroj vend pune SHOFER KAMIONI 4 AKSE

  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punesojė SHOFER TRAILER VETESHKARKUES  Tė ketė mbi 5 vjet pėrvojė pune
  Tė jetė i pajisur me Leje Drejtimi tė klasit CE
  Tė jetė i pajisur me CAP dhe...
 25. Tirane, ofrohen SHERBIME PER KALIBRIM TAHOGRAFI

  KOMPANIA “SALILLARI shpk” OFRON SHERBIME PER KALIBRIM TAHOGRAFI, ANALOGE DHE DIGITALE.

  TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE TEK NUMRI TELEFONIT: +355 68 60 00 610

  E-mail: ekasapi@salillari.al...
 26. Tirane, ofroj vend pune MEKANIK MOTORRIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MEKANIK MOTORRIST  Te kete mbi 5 vjet eksperience ne riparimin e mjeteve te renda
  Te kete arsim te mesem
  Mosha e preferuar 40-50 vjeē


  Te...
 27. Tirane, kerkohet MANOVRATOR GREDIST

  Kompania SALILLARI SHPK kerkon te punesoje MANOVRATOR, me Deshmi Manovratori per GREJDER

  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e mailit: hr@salillari.al

  Cel. : 0682055689
Trego rezultatin 1 deri 27 nga 27