500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: B&B Hair Style-Tirane,Albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, KURSE FORMIMI PROFESIONALE NE: PARUKERI, ESTETIKE, THONJ-NAILS ART, QERPIKE PERMANENT, PARUKIER BERBER, VETULL TATOO, VETULL ME FIJE E SFUMIM (MICROBLANDING), QERPIKE *VLV*, HYALURON-PEN, DERMAPEN, PLAZMA-PEN, PRP (PLAZMA), MEZOTERAPI, E TJE.

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Hair_BB_collage.jpg

  B&B HAIR STYLE-TIRANE, ALBANIA OFRON KURSE PROFESIONALE NE:
  PARUKERI, ESTETIKE, THONJ-NAILS ART, PARUKIER-BERBER, QERPIKE PERMANENT,...
 2. Tirane, jap me qera Dyqan 100 m2, 3.5 m i larte 500 Euro (tek 21 dhjetori)

  Jepet me qera dyqan 100 m2, 3.5 m i larte. ...
 3. Tirane, Kurse Formimi Profesional Estetike-Parukeri-Thonj * KURSE INTENSIVE INDIVIDUALE* PAKETE OFERTE

  B&B Hair Style-Tirane,Albania ofron: *PAKETE KURSE PROFESIONALE - OFERTE*

  Ofron Kurse Intensive,Individuale per vajza qe duan te marrin nje profesion
  gjate pushimeve verore si me poshte:
  ...
 4. Tirane, Kurse Formimi Profesional Estetike * PER BERBERET* B&B HAIR STYLE-TIRANE

  B&B HAIR STYLE-TIRANE OFRON KURSE PROFESIONALE 1/MUJORE PER BERBERE NE:

  1-TRAJTIM FYTYRE PER MESHKUJ
  2-LYERJET E FLOKEVE ME BOJE PER MESHKUJ E FEMRA

  KURSET JANE TE LICENSUARA DHE TE...
 5. Tirane, ofrojme Estetike OFROJME ASISTENCE PROFESIONALE

  B&B HAIR STYLE-TIRANR,ALBANIA OFRON:

  OFROJME ASISTETCE PROFESIONALE PER TE GJITHE ATO QE KANE MBARUAR NJE KURS PER ESTETIKE,PARUKERI E THONJ
  SI DHE KERKOJNE TE PERFEKSIONOHEN ME TEJ NE KETO TRE...
 6. Tirane, Kurse Formimi Profesional Parukier - Berber

  B&B HAIR STYLE-TIRANE OFRON:

  Kurse Profesionale per Parukier-Berber me cmime mjaft te favorshme

  Niveli i I-re 3/Mujor per 20000 lek ne muaj
  Niveli i II-te 6/Mujor per 20000 lek ne muaj
  ...
 7. KURSE PROFESIONALE: Parukeri - Estetike - Thonj, Nails Art

  B&B HAIR STYLE OFRON KURSE PROFESIONALE NE:

  1-PARUKERI 1-3-6/MUJORE 15000 LEK/MUAJ.
  2-ESTETIKE 1-3-6/MUJORE 20000 LEK/MUAJ.
  3-NAILS ART-THONJ 1-2/MUJORE 25000 LEK/MUAJ.

  KURSET JANE TE...
 8. Tirane, kurse Formimi profesional Estetike Estetika e Qerpikeve

  B&B HAIR STYLE-TIRANE,ALBANIA OFRON:

  KURSE PROFESIONALE 1 JAVORE PER *QERPIKE PERMANENT* ME CMIM 15000 LEK

  KURSANTI PAISET ME CERTIFIKATE TE NJOHUR NGA MINISTRIA E MIREQENJES SOCIALE DHE RINISE...
 9. Tirane, kurse Formimi profesional Parukier OFROJME KURSE PROFESIONALE NE:PARUKERI-ESTETIKE-THONJ

  B&B HAIR STYLE TIRANE,ALBANIA OFRON:

  KURSE PROFESIONALE TE LICENSUARA DHE TE CERTIFIKUARA NE: PARUKERI-ESTETIKE-THONJ (NAILS ART)

  PARUKERI 1-3- 6/MUJORE ME CMIM 15000 LEK/MUAJ
  ESTETIKE 1-3-...
 10. Tirane, ofrojme kurse Estetike

  B&B HAIR STYLE–TIRANE, ALBANIA
  OFRON NJE OFERTE SPECIALE PER TE...
 11. Tirane, ofrojme kurse Estetike B&B HAIR STYLE-TIRANE

  B&B HAIR STYLE OFRON KURS PROFESIONAL NE ARTIN E THONJEVE /NAILS ART/
  OFERTE ME RASTIN E FESTES SE*MARSIT* ...
 12. Tirane, OFERTE PER KURSE PROFESIONALE

  B&B HAIR STYLE-TIRANE OFRON KETE OFERTE,ME RASTIN E FESTAVE TE MARSIT:

  TE GJITHE ATO KURSANTE QE RREGJISTROHEN NE DATAT 7 e 8 MARS 2016, PERFITOJNE ULJE 20% NE VLEFTEN TOTALE TE PAGESES SE KURSIT...
 13. Tirane, - OFERTE KUSHTUAR FEMRAVE PER *8MARS*

  B&B HAIR STYLE-TIRANE OFRON:

  ME RASTIN E FESTES SE *8 MARSIT* PER TE GJITHA FEMRAT NE DITEN E TYRE SHERBIME PROFESIONALE
  ME 50% ULJE, DUKE U BAZUAR NE LIBRIN REAL TE CMIMEVE QE NDODHET NE...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13