970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Kraco; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  Detyrat & Pergjegjesite

  Ben shperndarjen e produkteve nga magazine qendrore tek klientet.
  Dorezon ne kohe dhe ne destinacionin e dukur porosite / produktet.
  Pergjegjes per inventarin e mallit...
 2. Librazhd, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Librazhd

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive
  Aftesi shume te mira analitike
  Te kete aftesi te mira...
 3. Librazhd, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Librazhd

  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive
  Aftesi shume te mira analitike
  Te kete aftesi te mira...
 4. Gjirokaster, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Gjirokaster

  Pėrshkrimi

  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitjesh per qytetin e Gjirokastres.

  Detyrat


  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i...
 5. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Sanitare

  Kompania Kraco kerkon te punesoje nje punonjese pastrimi.

  Kushtet qe duhet te plotesojne jane si me poshte:

  Tė ketė mbaruar arsimin e mesem.
  Tė ketė eksperiencė punė tė meparshme...
 6. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Tirane

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te mira...
 7. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Sanitare

  Kompania Kraco kerkon te punesoje nje punonjese pastrimi.

  Kushtet qe duhet te plotesojne jane si me poshte:

  Tė ketė mbaruar arsimin e mesem.
  Tė ketė eksperiencė punė tė meparshme...
 8. ! Tirane, ofrohet vend pune Inxhiner Mekatronik

  Detyrat dhe pergjegjsite:

  Analizimi i sistemeve ekzistuese dhe zhvilliimi i strategjive te mirembajtjes se makinerive.
  Suportimi i kolegeve gjate planifikimit, zhvillimit, instalimi dhe...
 9. Tirane, ofroj vend pune Senior Finance Specialist

  Senior Finance Specialist

  Detyrat

  Drejton, menaxhon dhe mbikqyr tė gjitha cėshtjet financiare tė kompanise;
  Kontrollon dhe menaxhon deklarimin e librave te shitjes dhe blerjes
  Manaxhimi i...
 10. Tirane, ofroj vend pune Senior Finance Specialist

  Senior Finance Specialist

  Detyrat

  Drejton, menaxhon dhe mbikqyr tė gjitha cėshtjet financiare tė kompanise;
  Kontrollon dhe menaxhon deklarimin e librave te shitjes dhe blerjes
  Manaxhimi i...
 11. Tirane, ofroj vend pune Operator Makinerie

  Detyrat

  Operojne makinerine Monitoron dhe mban njė qasje fleksibel pėr tė punuar pėr tė pėrmbushur kerkesat e punes nė ekip.
  Vėzhgone dhe ruan nivelet e sigurisė me vėmendje tė veēante pėr...
 12. Gjirokaster, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Gjirokaster

  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te...
 13. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Durres

  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te...
 14. Gjirokaster, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Gjirokaster

  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te...
 15. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Durres

  Detyrat


  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
 16. Tirane, ofroj vend pune Operator Makinerie

  Detyrat  Operojne makinerine Monitoron dhe mban njė qasje fleksibel pėr tė punuar pėr tė pėrmbushur kerkesat e punes nė ekip.
  Vėzhgone dhe ruan nivelet e sigurisė me vėmendje tė veēante pėr...
 17. Gjirokaster, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Gjirokaster

  Pėrshkrimi

  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitjesh per qytetin e Gjirokastres.

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave...
 18. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Tirane

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te mira...
 19. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Durres

  Pėrshkrimi

  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitje per qytetin e Durresit.

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me...
 20. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Tirane

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te mira...
 21. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Durres

  Pėrshkrimi


  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitje per qytetin e Durresit.

  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
 22. Gjirokaster, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Gjirokaster

  Pėrshkrimi

  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitjesh per qytetin e Gjirokastres.


  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
 23. Tirane, ofroj vend pune Punonjes Merchandiser

  Pėrshkrimi


  KRACO filloi aktivitetin nė vitin 1997 si njė nga kompanitė e para nė industrinė e prodhimit tė produketeve ushqimore, Kompania lider nė Shqipėri nė prodhimin e pėrgatitjeve pėr pije...
 24. Tirane, ofroj vend pune Punonjėse Paketimi

  Kompania Kraco kėrkon tė punėsojė Punonjėse Paketimi

  Kushtet qė duhet tė plotėsojnė janė si me poshtė:

  Tė ketė mbaruar arsimin e mesem.
  Tė jetė korrekte, e shkathėt dhe e pėrgjegjshme pėr...
 25. Tirane, ofroj vend pune Specialist Finance per Shitjet

  Detyrat

  Harton dhe kontrollon librin e shitjes se mallrave ne menyre periodike, javore dhe mujore dhe e definon Librin e Shitjeve per Dekalrim ne tatime;
  Regjistron transaksionet bankare ne...
 26. Tirane, ofroj vend pune Specialist Finance per Shitjet

  Detyrat  Harton dhe kontrollon librin e shitjes se mallrave ne menyre periodike, javore dhe mujore dhe e definon Librin e Shitjeve per Dekalrim ne tatime;
  Regjistron transaksionet bankare ne...
 27. Agjent Shitje - Vlore

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te mira...
 28. Tirane, ofrohet vend pune Trade Marketing Specialist

  Detyrat

  Lead projects to develop marketing campaigns, brand collateral, and long-term strategies;
  Manage brand resources and processes to enable consistent brand delivery;
  Track and measure...
 29. Vlore, ofroj vend pune Agjent Shitje - Vlore

  Detyrat


  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te...
 30. Tirane, ofrohet vend pune Trade Marketing Specialist

  Detyrat  Lead projects to develop marketing campaigns, brand collateral, and long-term strategies;
  Manage brand resources and processes to enable consistent brand delivery;
  Track and...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 206
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4