500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: flori 87; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkoj te punsohem kujdestare per te moshuar edhe naten

  Kerkoj te punsohem Part time jam grua mosha 55 vjec di te bej gatime ose si kujdestare

  Tel. : 0692321912
 2. Tirane, kam makinen time ju sherbej si shofer part time ose full time

  kam makinen time ju sherbej si shofer
  flas anglisht greqisht
  jam korrekt
  tel 0692077050

  I have my own car, I serve you a driver
  i speak english greek Cel. : 0692077050
 3. Shitet Honda skuter Silverwing 600cc ,2600 Euro

  Shitet honda 600 silverwing xham i zi me taksa sapo te prera shitet 2600 euro tel 0692077050
 4. Tirane, ofroj kam motorrin tim personal dhe bej shprendarje

  Kam motorin tim personal bej shprendarje me motorr ose pune si korierr me motor
  flas greqisht anglisht
  jam korrekt
  Tel 0692077050

  Cel. :
 5. Tirane, shes Shitet kasetofon per passat golf jetta 60 euro

  Shitet kasetofon makine per passat golf jetta
  cmimi 60 euro ose 6500milek

  Cel. : 0692077050
 6. Tirane, kerkoj te puneshohem si kujdestare moshuar femer

  kerkoj te punsohen si kijdestare per te moshuara femra .jam 55vjec dhe shum korrekt ne pune’per diten ose naten naten

  Cel : 0692321912
 7. Tirane, ofroj vend pune motorist

  Kerkohet motorist kompania ofron motorin shpendares picash
  orari 11:00me 22:30
  adressa pica flori te liqeni thate
  page 30000mije lek si fillim
  te njof zonen e liqenit

  Cel. : 0695295866
 8. Tirane, ofroj vend pune punonjese lokali te njofi gatimin

  kerkohet nje grua na 35 gjeri 50 vjec ndimese lokali me pronare grua qe te njofi gatimet orari 9 gjeri 5 te mazdites.lokali eshte i vogel ambient i mire pagesa si fillim 15000 milek ne muaj

  Tel....
 9. Tirane, ofroj vend pune ndimes guzhiniere zgare

  kerkohet nje grua ndimes guzhiniere te dij te pjeki ne zgare te jete femer.adresa te tirana e re afer te libri universitar

  Tel. : 0695295866

  Cel. : 0695295866
 10. Tirane, ofrohet operator lloto

  ofroj ambjet te lokali me qera per lloto me vet administrim un kam lokalin barin dhe lloton e keni ju qeraja 15000 milek lek ne muaj dritat gjysem per gjysem kush te interesohet te mari ne telefon...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10