500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: ApartamenteTirana.; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Pastruese/Sanitare

  Kerkoj Sanitare me orar te plote me eksperience pune ne zonen e shkembit te Kavajės. Paga 30.000 leke ne muaj . Kontaktoni ne 0694665946

  Cel. : 0694665946
 2. Tirane, shes Kolltuk lekure tek 3.000 Leke

  Kolltuk lekure tek ngjyre pana 3000lekė

  Cel. : +355676979205
 3. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 8, 65 Euro (Prapa 15 katshit)

  Zona/Rruga : Prapa 15 katshit

  Super apartament me pamje fantastike te sheshit Skenderbej me qera ditore
  Shkruani datat dhe numrin e personave ne whats app ose telefononi ne 0694665946
  Flene 6...
 4. Shqiperi, - Aplikime me te shpejta per Viza

  Aplikime ler cdo lloj vize Angli Amerika dhe cdo vend tjeter . Sherbim i shpejte dhe korrekt

  Cel. : 0694665946
 5. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK 120 m² 5.000 Leke

  Apartamente me qera ditore ne qendėr te Tiranes. Cmimet me te ulta per kushtet me te mira! Na shkruani datat dhe numrin e personave nė:
  0694665946

  Cel. : 0694665946
 6. Tirane, jap me qera Vile 1.500 m² 1.500 Euro (Selitė)

  Zona/Rruga : Selitė

  Vile me qera ne Selite , 1500 m².
  Vila organizohet ne tre kate ,secila 125 m2. Toka eshte ne gjendje shume te mire e mbjellur me pemė te ndryshme. Mundesi parkimi per deri ne...
 7. Tirane, - Aplikime per cdo lloj Vize

  Bejme aplikime per viza te cdo shteti
  0694665946

  Cel. : 0694665946
 8. Tirane, jap me qera Penthouse Kati 13, 130 m² 50 Euro (Prapa 15 katshit)

  Zona/Rruga : Prapa 15 katshit

  Super apartament PENTHOUSE me qera ditore ne qender te Tiranės

  Apartament i kompletuar me kuzhinė, internet wireless, Smart tv, makineri Caffe Esspreso, ballkon...
 9. Tirane, jap me qera Penthouse 2+1+A+BLK Kati 11, 120 m² 50 Euro (Rruga e barrikadave , Rruga e Dibres , Rruga Urani)

  Zona/Rruga : Rruga e barrikadave , Rruga e Dibres , Rruga Urani

  Super apartament Penthouse me pamje fantastike te Tiranės
  Kapacitet deri ne 7 persona
  2+1+2tualete+ballkon
  Te pajisura me...
 10. Tirane, ofroj vend pune Pastruese/Sanitare

  Ofroj vend pune Pastruese per orar te plote. Me eksperience pune te kete perdorur edhe hekur
  Vendndodhja rruga e barrikadave
  Orari : 10:00 - 17:00
  Kontakt:0694665946
  Na shkruani emrin ,...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10