Magazinier / e -Logjistikė

Nė qytetin e Beratit, kėrkohet njė person pėr pozicionin e magazinier / e -Logjistikės.

Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:

• Mban inventarin e gjendjes sė materialeve nė...