970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Eurorent.al; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera makine Hyundai i10 Viti 2018, 25 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: blu e hapur
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 10 000

  Hyundai i10

  1-3 Dite - 25 Euro
 2. Tirane, jap me qera kabriolet Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor Viti 2007, 50 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 120 000

  Eurorent jep me qera makina te ndryshme. Nga cabriolet dhe deri tek...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2