970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Adnando; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Tavoline TV dhe Tavoline Mesi + 2 komodina total 40 euro

  Shitet
  Tavoline TV dhe Tavoline mesi, + 2 komodina me cmim okazion 40 euro.
  Gjendja perfekte, ngjyra si ne foto

  Cel. : 0684310300
 2. Tirane, shes makine Hyundai Matrix Viti 2009, 3.800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 81 (110 ps)
  KM..........: 120 000
  Shitet ose nderrohet

  Shitet Hyundai Matrix viti Mars/2009 me...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2