970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Shesimblejm1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shiten mobiljet e reja me cmime okazzioni !

  Shiten mobiljet e reja .
  Cmimet dhe infot ne fotot perkatese
  Te gjitha me cmime ne uljee!
  Nxitoni ti beni tuajat

  Cel. : 0682368258
 2. Tirane, Bejm guzhina te reja me porosi. 250 mije leke metri linear me kapak Italian

  250 mije leke per meter linear
  Kapaket (import) Italian
  Materiali Akrelik me shkelqim
  Nxitoni pasi sasia eshte e limituar

  Cel. : 0682368258
 3. Tirane, Shiten kendet 700 mije Leke

  Kendi Kafe 2.70x2.60 me nje pup dhe tavoline mesi
  Cmimi:400 mije leke
  Kendi Gri
  1.85x3.40cm ose 1.85x2.25cm
  Cmimi:300 mije leke
  Cel. : 0682368258
 4. 0682368258 Blejm mobilje te perdorura

  Blejm mobilje te perdorura si:Dhoma gjumi,Kende,Guzhina,Divane,Tavolina buke,Dyer,Etj.
  Nr tel: 0682368258
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4