500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Catene shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, Oferte! Kapake pusetash, gize sferoidale made in Germany_Cmimi 9'500 lek/copa

  Kornize+kapak pusete sferoidale per largimin e ujrave te shiut, gize sferoidale, prodhuar ne Gjermani.

  Aftesi mbajtese maune, kamione, eskavator, betoniere, autopompa, trailer, etj, diametri 660...
 2. Tirane, shes cante me rrota & doreze 1200 Leke

  Shes cante me rrota ne gjendje perfekte.

  E lehte per tu mbajtur ne dore si edhe per tu terhequr si valixhe me rrota.

  Doreza futet brenda cantes dhe behet e padukshme.

  E pershtatshme per...
 3. Tirane, shes kasa druri masiv 400 Leke/cope

  Shes kasa druri masiv per transport dhe magazinim malli.

  Secili element ka permasa 80 cm x 120 cm, h= 20 cm.

  Perdoren per te mbrojtur artikujt nga thyerja dhe demtimi gjate transportit dhe...
 4. Tirane, shes aparat tensioni marka Master-aid_Cmimi 4000 lek

  Shes aparat tensioni marka Master-aid Perfecta

  -Vensoset ne parakrah dhe ben matje automatike
  -Mat tensionin e gjakut dhe pulsin
  -Me karikues
  -Cante personale + manual perdorimi

  Cmimi 4000...
 5. Tirane, shes radio per femije_Chicco _Cmimi vetem 1500

  Shes radio per femije marka Chicco,

  ne gjendje perfekte pune, me karakteristikat e meposhtme:

  -punon me ushqyes dhe me bateri
  -njesia baze eshte e rikarikueshme
  -trasmetuesi rri ne qetesi...
 6. Tirane, shes mbajtese mikrofoni per tavoline_ 500 Leke

  Shes mbajtese mikrofoni per tavoline e pershtatshme per salla konferencash, qendra trajnimi dhe seminaresh etj

  Cmimi 500 Leke.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefoit 0682073731
  ...
 7. Tirane, shes drite nate me muzike Tefal 500 Leke

  Shes drite nate me muzike per foshnje dhe femije, marka Tefal baby home, made in France.

  Muzika gradohet me minuta sipas deshires, e kendshme dhe argetuese per bebet e vogla.

  Cmimi 500 Leke.
  ...
 8. Tirane, shes ore zgjimi elektronike_Cmimi 499 Leke

  Shes ore per zgjim, elektronike, ka daten (diten, muajin, vitin), temperaturen etj

  Cmimi 499 Leke.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!
 9. Tirane, shes aparat tensioni marka Omron 4000 lek

  Shes aparat tensioni marka Japoneze Omron MX2 Basic

  -Matje e tensionit te gjakut ne pjesen e parakrahut automatike
  -Tregon njekohesisht tensionin e gjakut dhe pulsin
  -Mbyllje automatike mbas 5...
 10. Tirane, shes sharre elektrike Mastermax Austria_Cmimi 2900 Leke

  Shes sharre elektrike me reostat per shpejtesi pune te gradueshme sipas materialit qe doni te prisni.

  Pret dru, alumin dhe materiale te tjera.

  Ne gjendje shume te mire pune.

  Cmimi 2900 Leke!...
 11. Tirane, shes patina profesionale per patinazh ne akull, 2500 Leke

  Shes patina profesionale per patinazh ne akull, ngjyre e bardhe, numer 36, ne gjendje shume te mire.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Cmimi 2500 Leke
  ...
 12. Tirane, shes cante sportive me rrota 1200 Leke

  Shes cante me rrota ne gjendje perfekte.

  E lehte per tu mbajtur ne dore si edhe per tu terhequr si valixhe me rrota.

  Doreza futet brenda cantes dhe behet e padukshme.

  E pershtatshme per...
 13. Tirane, shes Kepuce per ski 4.990 Leke

  Shes kepuce per ski numri 43-44
  ne gjendje shume te mire
  marke Zviceriane RAICHLE
  Cmimi 4'990 lek
  Cel 068 20 73 731
 14. Shes shirita fosforeshente per furgone 500 Leke

  Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 Lek/copa, shiko fotot.
  Mund te fiksohen me ngjitje ose me percina,

  Jeni te mirėpritur te kontaktoni ne nr

  +355 68...
 15. Tirane, shes vula (individe ose kompani) Cmimi 300 Lek/copa

  Shes vula per individe ose kompani, cmimi 300 lek/copa

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!
  Cel. : 0682073731
 16. Tirane, shes navigator GARMIN Nuvi 5'000 lek

  Shes navigator marka GARMIN USA ne gjendje perfekte me harta te azhornuara te Evropes per kamion dhe autobuze. Nuk ka nevoje per lidhje me internet.

  Me bateri te brendshme per perdorim edhe pa...
 17. Tirane, OFERTE shes dritare druri masiv cilesi Gjermane duke filluar nga 5000 lek

  Shes dritare druri masiv te reja, Made in Germany, per shtepi druri, tualete, bodrume, papafingo etj,

  me dopio xham, hapje vertikale dhe horizontale,

  permasat jane:

  -120 cm x 50 cm cmimi...
 18. Tirane, Shes abazhur aeroplan per tavan 3'990 Leke

  Shes abazhur per tavan ne forme aeroplani, me vend per 4 llamba.

  E pershtatshme per dhome femijesh, etj

  Cmimi 3'990 Leke

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit

  Cel...
 19. Tirane, shes komodine zyre 8500 lek

  Shes 1 komodine druri:

  -ngjyre druri geshtenje
  -per dokumenta dhe kancelari
  -3 sirtare
  -permasa 50 cm x 40 cm x 50 cm
  -me rrota

  Eshte ne gjendje shume te mire, e pershtatshme per zyre,...
 20. Tirane, shes dritare te reja prodhuar ne Gjermani, duke filluar nga 2000 Leke

  Shes dritare alumini te reja, prodhuar ne Gjermani.

  Me xham tek dhe dopio si me poshte:

  -xham tek

  permasat 120cm x 60cm, cmimi 2'000 Leke/copa
  permasat 120cm x 80cm, cmimi 3'000 Leke/copa
  ...
 21. Tirane, shes Valixhe udhetimi 2500 Leke

  Shes valixhe udhetimi me rrota ne gjendje perfekte. Shume kompakte dhe komode.
  Cmimi 2500 Lek
  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne nr
  068 20 73 731


  Cel. : 0682073731
 22. Shes shirita fosforeshente per Kamiona 500 Lek/copa,

  Shes shirita fosforeshente per furgone, kamiona, maune, mjete te ndryshme 500 Lek/copa, shiko fotot.
  Mund te fiksohen me ngjitje ose me percina,

  Jeni te mirėpritur te kontaktoni ne nr

  +355 68...
Trego rezultatin 1 deri 22 nga 22