970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: eni; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Njoftimi: www.illyria.de

  nga eni

  www.illyria.de

  Illyria ėshtė njė nga shoqatat studentore shqiptare mė aktive nė Gjermani. Ajo ka iniciuar gjatė 7 viteteve tė aktivitetit tė saj njė numėr tė madh projektesh ndėr tė cilat ishte dhe nė vitin e...
 2. Njoftimi: www.albstudent.net

  nga eni

  www.albstudent.net

  Albstudent ėshtė rrjeti internacional i shoqatave studentore shqiptare i pėrbėrė nga 5 shoqata studentore: Illyria [Hamburg], ASAB [Bari], Rinia [Vjenė], New AGE [Milano] e Studenti [Zyrih]. Pėr mė...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2