500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: StudioLigjoreDurres; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Espuls Schengen - Deportim - Entry Ban Schengen - Espulso Schengen - Alert SIS

  Nese keni Espuls/Deportim nga nje nga shtetet e zones Schengen, jeni ne vendin e duhur...


  Zyra jone e specializuar ne ndalesat Schengen do ju vije ne ndihme.


  Kontaktet
  Cel.: +355695649533...
 2. Albanian Lawyer - Avvocato Albanese a Durazzo - Avokat Shqiptar Ne Durres - Studio Ligjore Shqiperi

  Albanian Lawyer at your service.

  Studio Legale a Durazzo al vostro servizio.

  Studio Ligjore ne Shqiperi - Avokat Shqiptar

  Sherbim profesional dhe korrekt!
  ...
 3. Perkthime Zyrtare - Traduttore Giurato - Traduzioni Italiano Albanese : Perkthime Italisht Shqip

  Dovete tradurre testi /documenti o altro dall'Italiano all'Albanese o viceversa?

  Ju duhet te perktheni tekste / dokumente apo te tjera nga gjuha italiane ne ate shqipe apo anasjelltas?
  ...
 4. Studio Ligjore - Avokat Shqiptar - Espuls Schengen - Shtetesi - Leje Qendrimi

  Studio Ligjore me mbi 20 vjet eksperience ofron sherbimet e saj ne:

  -Ceshtje Penale
  -Ceshtje Civile
  -Ceshtje Administrative
  -Ceshtje Familjare

  Ofrojme gjithashtu sherbime te ndryshme ne...
 5. Cittadinanza Italiana - Shtetesi Italiane - Legalizime - Pergatitja e dokumentave qe duhen nga Shqiperia

  Nese keni 10 vjete rezidence ne Itali apo jeni martuar me nje shtetar Italian, ju keni te drejte te beni kerkers per Shtetesine Italiane.
  Studio Jone ju ofron pergatitjen e dokumentave qe kerkohen...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5