970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: B&M sh.p.k; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Oficer marketingu ne terren

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2004 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise...
 2. Tirane, ofroj vend pune Koordinatore Marketingu

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se larte, sebashku me strategjine...
 3. Tirane, ofroj vend pune

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se...
 4. Tirane, ofroj vend pune Hostess (Vajza Promocioni)

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se...
 5. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh ne Terren!

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se...
 6. Tirane, ofroj vend pune part time Pozicioni: Koordinator/e Marketingu

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se...
 7. Shqiperi, ofroj vend pune Agjente Marketingu (F)

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se...
 8. Shqiperi, ofroj vend pune Hostess (F)

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se...
 9. Tirane, ofroj vend pune Analist / e Shitjesh!!!

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se...
 10. Tirane, ofroj vend pune Kordinator/e Marketing

  Kompania B&M sh.p.k u themelua ne vitin 2008 dhe eshte shperndares i disa markave te njohura nderkombetare.
  Kompania ofron per klientet e saj produkte te cilesise se...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10