970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: B&B Fashion; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet Shitese

  Kerkohet shitese ne dyqan veshjesh ne Qendren Kristal
  - Te jete e komunikueshme
  - Te kete ekspetience ne pune te ngjashme
  - Te mos kete angazhime te tjera pune/shkolle
  - Paga dhe kushtet e punes...
 2. Tirane, kerkohet Shitese

  Kerkohen shitese me eksperiece pune per disa dyqane veshjesh,
  ne Kombinat, ne Qedren City Park dhe Qendren Kristal.
  - Te jene me eksperience pune
  - te jene te komunikueshme
  - te jene pa...
 3. Tirane, kerkohet Shitese

  Kerkohen shitese!
  -te kete eksperienca te ngjashme
  -te jete e komunikueshme
  -te jete e gatshme te punojne me turne
  -te mos kete angazhime te tjera
  -paga e kenaqshme
  -kushtet e punes te kenaqshme
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3