kėrko:

Type: Posts; User: B&D; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  Tirane, ofroj vend pune Ekonomist/e.

  Kompania “BD” kėrkon tė punėsoje Ekonomist/e me kohė tė plotė.

  Kandidatėt duhet tė plotėsojnė kriteret e poshtėlistuara :  Diplomė Universitare nė...
 2. Tirana, ofroj vend pune Operator/e Shqip

  Tiranė, ofroj vend pune Operator/e nė gjuhėn Shqipe.

  Business Data kerkon te punesoje operator/e telefonike ne industrine e udhetimit me orare te plote ne gjuhen Shqipe.

  Kandidatet duhet te...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operatore Italisht, Anglisht dhe Shqip

  Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhen Italiane, Angleze dhe Shqipe.

  Business Data po kerkon te punesoje operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu, me orar te plote. ...
 4. Tirane, ofroj vend pune Team Leader Italisht/Anglisht

  Tirane, ofroj vend pune si Team Leader Italisht / Anglisht.

  Business Data po kerkon Team Leader ne gjuhen Italiane dhe Angleze per fushaten e saj ne industrine e paketave turistike dhe fushata te...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 11