970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Hp Travel; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 160 m² 400 Euro (Rr. Donald Trump. Kamez)

  Zona/Rruga : Rr. Donald Trump

  Ambjent 250 m2, Gjysma e siperfaqes e rregulluar dhe e pershtatshme per lokal, supermarket, fabrike, call center, qender estetike etj. Gjysma tjeter e pa rregulluar...
 2. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 250 m² 500 Euro (Rr. Donald Trump) Kamez

  Zona/Rruga : Rr. Donald Trump

  Ambjent 250 m2, Gjysma e siperfaqes e rregulluar dhe e pershtatshme per lokal, supermarket, fabrike, call center etj. Gjysma tjeter e pa rregulluar dhe e pershtatshme...
 3. Tirane, kurse Formimi profesional Agjent Udhetimi Trajnim dhe stazh pune Per Agjente Udhetimesh/turistike

  Trajnim dhe stazh pune 1 mujor nė Agjensi Udhėtimesh,
  Njė profesion i ri...mundėsi mė shumė pėr punėsim.

  Oferta pėrmban:
  Trajnim pėr programet e Agjensive tė udhėtimit dhe turistike
  Kursi...
 4. Tirane, shes makine Volkswagen Touran Viti 2006

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 184  vendndodhja? ku mund ta shoh? Tek ish stacioni i trenit Tirana
  + sa Litra ne...
 5. Durres, Jepet me qera Biznesi Agjensi Udhetimi

  Ofrohet biznes privat ne perdorim pa pagese ekstra

  Biznesi eshte agjensi udhetimi dhe ndodhet ne Durres tek rruga e re e portit me te gjitha pajistet dhe sherbimet dhe jepet per perdorim.

  Per...
 6. Durres, Kerkojme punonjes per ne agjensi udhetimi

  Kerkojme agjente udhetimi per zyren tone ne Durres part time paradite

  Detyrim eshte gjuha angleze dhe perdorimi i kompjuterit

  Kontakt 0697674990
 7. Tirane, ofroj vend pune per punonjes ne Agjensi Udhetimi

  Kerkojme agjente udhetimi per zyren tone ne Tirane part time

  Detyrim eshte gjuha angleze dhe perdorimi i kompjuterit

  Kontakt 0697674990

  Cel. : 0697674990

  Cel. : 0697674990
 8. Tirane, shes makine Volkswagen golf 4 Viti 2001, 2.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner

  Makina shitet ose nderrohen 2 makina te njejta tip Vw golf 4 nje automatike dhe nje manuale me nje...
 9. Tirane, jap me qera makine Volkswagen Golf Viti 2002, 25 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner

  Makina me qira duke filluar nga 25€/dita

  Cel. : 0684809999
 10. Tirane, ofroj vend pune part time rrjete sociale

  Kerkojme nje person qe te kete aftesi shume te mira kompjuterike. Te kete njohje te mire te perdorimit te rrjeteve sociale dhe menyres se reklamimit ne to.


  Cel. : 0697674990
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10