970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: ttbb; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes gomone Wiking 2.5m Gjermane 599 Euro

  Gomone Wiking prodhim Gjerman ne gjendje super.
  Nuk ka asnje ngjitje ose pulla dhe e mban ajrin per nje kohe shume te gjate.
  Ka 3 dhoma ajri,kel-V dhe dysheme me fryrje.
  E sapo ardhe nga...
 2. Tirane, shes YAMAHA 4HP 2 Kohesh 599 Euro

  Shitet super motorr Yamaha 4HP 2 Kohesh.
  Eshte ne gjendje super,ndez pernjehere dhe shume i fuqishem.
  I sapo ardhe nga Gjermania dhe nuk eshte perdore fare ne Shqiperi.

  Cmimi: 599 Euro dhe i...
 3. Tirane, shes gomone Yamaha 300S 3m 650 Euro

  Shitet gomone Yamaha 300Sti 3m.
  Eshte ne gjendje shume te mire,dhe e mban ajrin per nje kohe shume te gjate.
  Eshte i kompletuar me pompe ,lopata ,stol.

  Cmimi: 650 Euro i diskutueshem

  Kontakt...
 4. Tirane, shes gomone Gomone Wiking+Motorr Yamaha 4Hp 2Kohesh 1.100 Euro

  Shitet Gomone Wiking 2.5m bashke me motorrin Yamaha 4HP 2 Kohesh.
  Gomonia dhe motorri jane ne gjendje te shkelqyer.
  Sapo kane ardhe nga Gjermania,dhe nuk jane perdore fare ne Shqiperi.
  Gomonia ...
 5. Tirane, shes sebrator tanker benzine gomone

  Shes tanker benzin 25 litra.
  Eshte i pershtatshme per gomone dhe skafe.
  I ardhur nga Gjermania,dhe i pa perdorur fare ne Shqiperi.
  Nuk ka demtime dhe eshte ne gjendje shume te mire.

  Cmimi...
 6. Tirane, shes varke Gomone me letra 2.5m +Motorr Johnson 4hp 1.700 Euro

  Shitet gomone quicksilver pothuajse e re.Ska asnje ngjitje.
  Motorr Johnson 4hp 2 kohesh ne gjendje super.Me marsh perpara dhe neutral,kembe shkurter,doreze gazi,eshte shume i lehte per tu mbajtur....
 7. Vlore, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 65 m² 80 Euro (Lungo Mare)

  Zona/Rruga : Lungo Mare

  Apartment me qera ditore prane lungomare ne Vlore
  Apartamenti eshte 65 metra katror kati 7 me ashensor dhe pamje nga deti.
  Ndodhet prane karburant kastrati ku eshte...
 8. Tirane, shes Laptop compaq Presario CQ57 6900 Leke

  Shitet Laptop 15.2 inch Compaq Presario CQ57 ne gjendje shume te mire,dhe ka pase perdorim familjar.

  Laptopi ka keto parametra.

  Display 15.2 inch
  Ram 4 gb
  Windows 10 pro upgradet
  Procesor...
 9. Tirane, shes SmartBpx MXQ 4K Pro 2300 Leke

  Shitet smartbox MXQ 4K Pro Android 7 ne gjendje shume te mire.
  8 Gb rom,1Gb ram ,Hdmi,Wifi,Pult,Kavell rrjeti,Mouse me lidhje usb.4 porta usb input ,Sd kart input si dhe microSd kart input.

  ...
 10. Tirane, shes garazh Kati -2, 25.000 (Tek Selvija,Qendra biznesit AK)

  Zona/Rruga : Tek Selvija,Qendra biznesit AK

  Shitet Garazh niveli -2 , vend parkini vetem me vijezim,tek qendra e biznesit ke Selvija Universiteti Aldent.
  17m2
  Me hipotek
  Kontakt 0686261441...
 11. Tirane, shesTapet i kuq permase 2x130, cmimi 4.300 lek te reja

  Shitet tapet i kush ne gjendje shume te mire si dhe material i forte prej leshi shume rezistent.

  Cmimi 4300 lek te reja i diskutueshem

  Kontakt: vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 09.00...
Trego rezultatin 1 deri 11 nga 11