HP 728 PunaJuaj Alerti

kėrko:

Type: Posts; User: Я&A SALON; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet Berber

  Pershendetje ! Kerkohen 2 berber urgjent. eksperenca perben avantazh .PAGA E KENAQSHME PUNE E GARANTUAR. TEL 069 92 97 100..


  Cel. : 0699297100
 2. Tirane, ofroj vend pune Berber mashkull

  Kerkohet berber mashkull ne njė sallon per meshkuj.. Part time Dhe full time.. Perben avantazh eksperienca. Te interesuarit Te kontaktojne ne 069 92 97 100

  Cel. : 0699297100
 3. Tirane, ofroj vend pune Berber

  Kerkojm berber me eksperience ne nje sallon serioz per meshkuj . Te interesuarit te konaktojne ne 069 92 97 100 .

  Cel. : 069 92 97 100
 4. Tirane, ofroj vend pune Berber

  Ofroj vend pune ne nje sallon serioz per meshkuj .Berber me eksperience pune . Te inetresuarit te kontaktojne ne 069 92 97 100 .Ju mirpresim .

  Cel. : 069 92 97 100
 5. Tirane, ofroj vend pune Berber

  Я&A SALON kerkon Berber me eksperienc te gjith te interesuarit te telefonojn 069 92 97 100

  Cel. : 069 92 97 100
 6. Tirane, kerkohet Berber

  Sallon per meshkuj Я&A kerkon te punesoj berber mashkull me ekseperienc pune . Te gjith te interesuarit te dergojn nje curriculum vitae per nje informacion baze tek adadurmishi@icloud.com . Te...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6