kėrko:

Type: Posts; User: meri; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ME QERA : Kopshti zoologjik 137 m² 600 Euro ( pėr biznes ose apartament)

  Zona/Rruga : Kopshti zoologjik

  Jepet me qera ambjent 137 m2 pranė kopshtit zoologjik.

  Kati i parė, nė rrugė kryesore

  I pėrshtatshėm pėr banim ose Klinika/ Zyra etj

  Pallat i mirėmbajtur...
 2. Tirane, kėrkoj kurs matematike nė shtėpi 1000 lek/ora

  Kėrkoj kurs matematike nė shtėpi pėr njė nxėnėse nė klasėn e 10-tė.

  pagesa : 1000 lek /ora

  ( Pas orės 15:00 )

  Adresa: Tek Kopshti Zoologjik buzė rrugės kryesore.

  0694050041
 3. Tirane, ofrohet vend pune Agjente nė terren pėr produkte estetike

  Kėrkoj njė agjente nė terren pėr produkte estetike.
  Puna konsiston nė reklamimin dhe shpjegimin e produkteve nė qendra estetike
  dhe klinika mjekėsore qė merren me trajtime estetike (filler,...
 4. PLAZH- Golem, Apartament I RI Modern, 40 euro/nata 5 PERSONA

  Zona/Rruga : Golem 20 meter afer detit. (Afer Hotel Venecia)

  Apartament modern i sapo mobiluar .
  📌 Me 2 kondicionera.
  🌀 Me 2 TV plazma.
  📌 Mobilje te gjitha te reja.
  🌀 Dysheke dhe jasteke...
 5. Tirane, shes Produkt specifik me aminoacide pėr peshėn e lartė, obezitetin ose dhjamin e lokalizuar nė zona tė veēanta 65 Euro

  Produkt specifik me aminoacide pėr peshėn e lartė, obezitetin ose dhjamin e lokalizuar nė zona tė veēanta.


  Ėshtė njė suplement ushqimor i pasur me protenia qė e bėjnė tė pėrshtatshėm edhe pėr...
 6. Gjiri i Lalezit-Lura 1, jap me qera Vile 150 Euro/nata (Gjiri i Lalezit) (5 te rritur +2 femije)

  Zona : Gjiri i Lalezit - Rezidenca LURA Jap me qera Vilė Vendndodhja30 minuta nga Tirana Airport25 minuta nga Porti Detar nė Durrės25 minuta nga Qendra e Qytetit Durrės35 minuta nga Qendra e Qytetit...
 7. Shqiperi, jap me qera apartament ne plazh 550 m², 300 Euro/nata pėr 15 persona (Rruga Qemal Stafa, Plazhi Golem)

  Zona/Rruga : Rruga Qemal Stafa, Plazhi Golem

  Jepet me qera Apartament (Penthhouse) ne zonen e Plazhit Golem.

  Apartamenti eshte ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati. Ka nje siperfaqe totale...
 8. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 25.000 Leke (Besim Alla)

  Zona/Rruga : Besim Alla
  Tek Pallatet Ēabej, Mbi Kafe Pasha
  Jap Apartamentesh me Qera I mobiluar
  1+1 me ballkon
  kati 5 me ashensor
  me administrim
  uje Drita 24 ore
  25000 Lek ne muaj
  0694050041
 9. Shes ose jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 500 m² 800 Euro/m² (Plazhi i Golemit)

  Zona/Rruga : Plazhi i Golemit

  Ne plazhin e Golemit, Shitet ambjent 500 m2.

  Kati 0. Me lulishte perpara.

  50 metra larg detit.

  Parkim privat.
 10. Tirane, ofroj vend pune PASTRUESE SHKALLESH

  Kerkoj Pastruese Shkallesh
  tek Pallatet Cabej.

  Paga 22 000 lek ne muaj

  Administratori:

  +355 67 260 2436

  Cel. : +355 67 260 2436
 11. Shiten disqe frenash te para ,te perdorura ,per infiniti FX35 ose Nissan murrano ,viti 2009 ,3.5 benzine ,2 cope x3500 leke=7000.

  Shiten disqe frenash te para ,te perdorura ,per infiniti FX35 ose Nissan murrano ,viti 2009 ,3.5 benzine ,2 cope x3500 leke=7000.

  Tiku +355 67 260 2436
 12. Prishtine, ofroj vend pune Agjent shitjesh ne terren per Depo Dentare

  Futura Dent Kosovo eshte nje Depo Dentare e cila tregeton pajisje dhe produkte gjermane per ordinanca dhe teknike dentare.
  Per nevojat e zyres tone kerkojme 1 (njė) Agjent shitje ne terren me...
 13. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 21.000 Leke (Pallatet Ēabej tek Pasha Kafe)

  Zona/Rruga : Pallatet Ēabej tek Pasha Kafe

  Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet.

  Pa lageshtire, me drite.

  pallati eshte me administrim

  me ashensor
 14. Tirane, kerkohet part time mbasdite Studente e shkencave ekzakte pėr detyrat e shtėpisė

  Kėrkojmė njė studente tė shkencave ekzakte (matematike/fizike) pėr tė ndihmuar nė kryerjen e detyrave tė shtėpisė pėr njė vajzė nė klasėn e VII-tė.

  Prioritet kanė ato qė njohin edhe gjuhėn...
 15. Durres, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 500 m² 1.000 Euro (Plazhi i Golemit)

  Zona/Rruga : Plazhi i Golemit

  Ne plazhin e Golemit, Jepet me qera ambjent 500 m2.

  Kati 0. Me lulishte perpara.

  50 metra larg detit.

  Parkim privat.
 16. Vlore, direkt tek deti per 6 persona , jap me qera apartament ne plazh Kati 4, 104 m² 5.000 Leke (Lungo Mare -Kompleksi Oslo)

  Zona/Rruga : Lungo Mare -Kompleksi Oslo menjehere prane detit.

  Tek Lungo Mare tek kompleksi Oslo ne katin e 4 pallat i ri me ashensor.


  Jap me qera apartament 1+1 me siperfaqe 76 meter...
 17. Prishtine, ofroj vend pune Ndihmese e stomatologut ose teknike e dhembeve

  Per nevojat e Depos tone dentare kerkojme nje ndihmese te stomatologut ose teknike te dhembeve.
  Orari : E hene - E Premte 09:00-17:00, Te shtune 09:00- 14:00 E diel: Pushim
  Kushte pune shume...
 18. Berat, ofroj vend pune agronom

  Kompania Alfresh Production e cila merret me shitjen e farave dhe fidaneve si perfaqesuese e firmes Hollandeze Enza Zaden, kerkon nje Agronom.
  Kerkesat:
  - njohje e gjuhes angleze (komunikim gjate...
 19. Prishtine, ofroj vend pune Stomatolog per Depo Dentare

  Futura Dent Kosovo eshte nje Depo Dentare e cila tregeton pajisje dhe produkte gjermane per ordinanca dhe teknike dentare.
  Per nevojat e zyres tone kerkojme 1 Stomatolog per Depo dentare me kerkesat...
Trego rezultatin 1 deri 19 nga 21