970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Tregtari; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tiranė, shes Libra - Fjalorė 10.000 Lekė tė reja secili

  Shes 2 Fjalorė (tė rinj pėr nga mirėmbajtja, pasi nuk janė pėrdorur se kam 2 palė) tė autorit, prof. Niko Gjini: Greqisht - Shqip i vitit 1993 (me lidhje tė hollė e kapak jeshil) dhe Shqip - Greqisht...
 2. Tiranė, shes Televizor "BUTRINTI", bardh e zi, prodhim shqiptar 2000 Euro

  Shes TV "BUTRINTI", bardh e zi 24", prodhim shqiptar i vitit 1983. Prodhuar nė Uzinėn e Radio Televizorave Durrės. TV ėshtė nė gjendje pune dhe ėshtė i mirėmbajtur. Ēmimi ėshtė 2.000 Euro. TV shitet...
 3. Tirane, shes libėr me tregime italiane 250 Leke

  Shes libra me tregime italiane tė autorit Italo Kalvino. Libri pėrmban 17 tregime dhe kushton 250 Lekė tė reja. Librat janė tė rinj dhe shiten me copė ose me shumicė. Titulli i librit ėshtė "I fundit...
 4. Tirane, Shes kėpucė dhe sandale italiane pėr gra.Lajmėrimi 1

  Shes kėpucė dhe sandale italiane pėr gra tė prodhuara nė Itali. Kėpucėt dhe sandalet janė tė reja, tė llojeve tė ndryshme dhe tė numrave tė ndryshėm. Mė kanė mbetur disa palė tė fundit dhe dua t'i...
 5. Tirane, shes Shes kėpucė Italiane pėr gra. Lajmėrimi 2

  Shes kėpucė italiane pėr gra tė prodhuara nė Itali. Kėpucėt janė tė reja, tė llojeve tė ndryshme dhe tė numrave tė ndryshėm. Mė kanė mbetur disa palė tė fundit dhe dua t'i heq me njė ēmim qė ėshtė...
 6. Tirane, shes Shes kėpucė Italiane pėr gra. Lajmėrimi 3

  Shes kėpucė italiane pėr gra tė prodhuara nė Itali. Kėpucėt janė tė reja, tė llojeve tė ndryshme dhe tė numrave tė ndryshėm. Mė kanė mbetur disa palė tė fundit dhe dua t'i heq me njė ēmim qė ėshtė...
 7. Tirane, shes kollare italiane tė ngjyrave dhe modeleve tė ndryshme Leke

  Shes kollare tė markave italiane pėr meshkuj tė ngjyrave dhe modeleve tė ndryshme. Kollaret janė tė reja dhe tė paketuara nė qesen e tyre origjinale. Ēmimi i kollareve me shumicė ėshtė 5.000 Lekė, me...
 8. Tirane, shes kostum burrash 8.000 Leke

  Shes kostum burrash tė ri (xhaketė & pantallona, jo jelek). Kostumi ka ngjyrė tė veēantė, ngjyrė floriri (kjo vihet re kur mbi kostum reflekton drita e diellit). Kostumi ėshtė i markės "Daniel Rosso"...
 9. Tiranė, shes Pulla Postare

  Shes pulla postare tė viteve tė fundit tė pėrdorura vetėm njė herė.
  Pullat janė shumė tė mirėmbajtura dhe shiten nėn koston reale.
  Kush ėshtė i interesuar t'i blejė, tė telefonojė ose tė dėrgojė...
 10. Tiranė, shes objekte mėsimore tė veēanta pėr universitete dhe shkolla Euro

  Pėr ata biznesmenė qė kanė investuar nė fushėn e arsimit dhe qė duan tė rrisin nivelin arsimor tė nxėnėsve / studentėve si dhe tė zhvillojnė orėn e mėsimit me efikasitet dhe me parametra tė lartė, u...
 11. Tirane, ofroj Polifoto

  Ofroj shėrbimin tim pėr bėrjen e polifotove pėr klasat e pesta, tė nėnta, tė maturave tė gjimnazit, shkollave dhe kurseve profesionale, si dhe pėr vitin e fundit tė universitetit (bachelor apo...
 12. Tirane, shes Kupa makine Mercedez Benz dhe Citroen

  Shes kupa makine Mercedez Benz dhe Citroen. Ēmimi ėshtė 1.000 Lekė tė reja copa. Kush ėshtė i interesuar pėr t'i blerė, tė telefonojė ose tė dėrgojė mesazh nė kėtė numėr telefoni : 067 48 78 225.
  ...
 13. Tirane, shes Librin Drejtshkrimi i Gjuhės Shqipe 3.000 L tė reja

  Shes librin "Drejtshkrimi i Gjuhės Shqipe". Ēmimi 3.000 L tė reja.
  Kush ėshtė i interesuar pėr ta blerė tė mė kontaktojė ose tė dėrgojė mesazh nė kėtė numėr telefoni: 067 48 78 225.
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13