500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: eAdviser; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend praktike Jurist - pėr studentė qė vazhdojnė studimet Drejtėsi.

  Ofrohet internship pėr studentė te sapo diplomuar nė Drejtėsi.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV, listė notash, diplomė, leter motivimi ne adresėn info@adviser.al.
  Jeni te lutur te shprehni...
 2. Jepen me qira poste pune , zyre prane Taivanit

  Ofrojme me qira:

  Zyre me tavolina te kompletuara si poste pune me kompjuter, internet, arkive, salle per zhvillim seminare, trajnime, takime, etj, me te gjithe infrastrukturen optimale, hapesire...
 3. Training “Procurement in Private Sector”

  General Information:


  Procurement worldwide Data
  Purchasing and Procurement Integrated Goals
  Purpose of role of procurement;
  Role of Procurement in Organization;
  Four Key Procurement...
 4. Tirane, ofroj vend praktike Finance - per studente ekonomi finance & kontabilitet

  Ofrojme praktike per studente finance & kontabilitet.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV, listė notash, diplomė, letėr motivimi ne adresėn info@adviser.al, me pershkrimin e pozicionit .


  Do tė...
 5. Internship webdizajn

  Ofrohet vend praktike per dizajn, zhvillim logo, website, software.

  Aftesite :
  Nohuri per ndertim dhe mirembajtje website.
  Njohuri HTML, CSS, JavaScript, Ajax + PHP, MySQL.
  Te jete i motivuar,...
 6. Jepet me qira apartament 1+1 Kati 5, 51 m² 50 Euro (Myslym Shyri)

  Apartament 1+1 me ambient gatimi tė ndarė nga dhomat, e mobiluar, me kondicioner,
  panel diellor, elektroshtėpiake.

  I orientuar nga lindja, me diell, ndricim natyral nė shkallė dhe tualet, pamje...
 7. Tirane, jap me qira zyre

  Tiranė nė qendėr, Perballe Taivanit, jepet me qira, apartament i rikonstruktuar.
  Siperfaqe 120m², me lartesi 3.4m, pamje nga perėndimi, ballkone dopjo xham termik, dy tualete, sistem kondicionimi,...
 8. Blejme, shesim, marrim me qira vila, apartamente

  I. Marrim me qira afatgjate mbi 3 vjet .  Vila, Apartamente ne bregdet.
  Apartamente ne Tirane 1+1 dhe 2+1, kati 1,2,3 .


  II. Shesim, blejme prona te patundshme.
 9. Konsulence " Aplikim kėshillim, trajnime dhe grante "

  Ofrohet konsulence ne pergatitjen e dosjes:

  "Aplikim financimi per fermere, biznese ne fushen e turizmit, park fotovoltaik "

  Programe te financuara nga BE, Buxheti i Shtetit dhe donatore...
 10. Tirane, blej, ristrukturoj,shes kompani private te vogla/te mesme

  I. Blejme kuota te plota per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive/ne veshtiresi financiare/ para fillimit te procesit te likujdimit/falimentit.

  II. Blejme, ndermjetesojme,...
 11. Green Coast. Jepet me qira vile 2-kate, ne bregdet Palase

  Jepet me qira vile 2-kate, resorti Green Coast, Palase.
  Vila ka ambient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete.
  Akomodohen deri ne 5-7 persona.
  Ofrohet te jepet per periudha minimale 3...
 12. Shitet/ jepet me qira Mercedes-Benz E 200 CDI, e vitit 2013, 11.500 Euro

  Shitet makine Mercedes-Benz E 200 CDI :

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Viti...........: 2013


  Cmimi i diskutueshem
 13. Financojme ide, blejme biznese, aksione

  Keni projekt ide te filloni nje biznes ?

  Ju ofrojme ekspertize profesionale pėr hartimin e nje plani real biznesi si dhe asistence per gjetjen e financimit.

  Jeni te lutur te shkruani:...
 14. Tirane, shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive

  I. Shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive.

  II. Shesim, ndermjetesojme, ristrukturojme, transferojme shoqeri tregtare te vogla/te mesme.

  III. Konsulence...
 15. Blejme/ shesim/ marrim me qira apartamente,

  I. Ndermjetesojme/blejme apartamente me pagese te menjehershme kryesisht me cmime okazion :  Ekzistuese, te parikonstruktuara kati 2,3,4
  Te reja 1+1 brenda unazes se vogel te Tiranes.
  ...
 16. Tirane, ofroj vend pune Drejtor Finance

  Kerkohet Drejtuese Finance per klientin tone.

  Kriteret:

  Eksperience mbi 15 vjet, preferohet kontabel i miratuar .


  Tė interesuarit tė dėrgojnė me email CV ne adresėn: info@adviser.al
  ...
 17. Tirane, ofroj vend pune Finance

  Kerkohet ekonomiste/financiere per sektorin privat.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė me email CV ne adresėn: info@adviser.al

  Jeni te lutur te shprehni pozicionin per te cilin aplikoni.

  Do te...
 18. Tirane, Shitet biznes sherbim konsulence ligjore, prokurime, tax, finance.

  Shitet biznes me eksperience 8-vjecare ne fushat:


  Konsulence ligjore, ekonomike financiare, tatim&taksa.
  Trajnime
  Sherbime ne prokurime me fonde publike dhe private.
  Mbledhje detyrimesh...
 19. Studime jashte vendit, keshillim & asistence

  Per Ju qe deshironi te studioni ne Angli ne ju mundesojme assistence ne aplikime per :

  1. Studime ne Angli, USA, EU.


  Shkolla te mesme
  Studime Universitare
  Studime Pasunivesitare
 20. Trajnim " Sherbimet financiare online dhe raportimi i transaksioneve"

  Organizojme trajnimin "Sherbimet financiare online FINTECH, Raportimi REG TECH, trajtimi fiskal "

  Trajnimi fokusohet ne aktivitetin e ndermjetesimit ne pergjithesi, fushen e sherbimeve...
Trego rezultatin 1 deri 20 nga 20