970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: World Vision Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Thirrje pėr aplikim: Event 415941_Tender pėr automjete tė reja

  Organizata World Vision Albania, nė kuadėr tė rinovimit tė flotės sė automjeteve ėshtė duke tenderuar pėr kėtė kategori. Tė gjithė subjektet e interesuara duhet tė shprehin interesin nė adresėn e...
 2. Shqiperi, tender ToR Kampe pranverore GIZ WVA

  Thirrje pėr aplikim: Event 415713 Kampe pranverore GIZWorld Vision nė mėnyrė tė rregullt mbėshtet kampe tė organizuara nga organizata ose institucione nė komunitete tė ndryshme tė Shqipėrisė. Kėto...
 3. Njoftim pėr shpallje_Ankand NO-117FY23_Rinovimi i flotės sė automjeteve

  World Vision Albania njofton se, nė kuader tė rinovimit tė flotės sė automjeteve ka hapur procesin e ankandit (NO-117FY23) pėr shitjen e automjeteve tė pėrdorura qė disponon. Tė gjithė tė...
 4. Tender #390009 Shėrbim Katering pėr zonėn e Durrėsit

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komunitetevedhe mė gjerė,
  shpall tė hapur Tender #390009_Shėrbim Katering” pėr zonėn e Durrėsit i cili konsiston nė:

  1...
 5. World Vision Albania shpall Tender #408135 per sherbime “Hoteleri dhe Zhvillime eventesh" ne Tirane

  Pershendetje,
  Organizata humanitare World Vision Albaina shpall Tender #408135 “Hoteleri dhe Zhvillime eventesh" per aktivitet e projekteve te saj dhe per kete arsye jeni te ftuar ne kete proces...
 6. Tirane, tender

  Pėrshėndetje,


  Organizata humanitare World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn: Tender #408135 Preselektim...
 7. Tirane, tender Vlerėsimi, ngritja e kapaciteteve dhe st

  World Vision Albania (WVA) shpall thirrje nr.400166_pėr individė apo kompani “ Vlerėsimi, ngritja e kapaciteteve dhe stėrvitja e praktikuesve tė arsimit gjithėpėrfshirės dhe shėrbimeve tė integruara...
 8. Tender #405968 per "Preselektim subjekesh me objekt Sherbime rutine dhe jo-rutine te makinave ”

  Organizata humanitare World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn: "Shprehje interesi te bizneseve tė interesuar me...
 9. Tirane, ftese per oferte TORper vleresimin e programit te Tiranes

  Thirrje pėr shprehje interesi: Event 392581 TOR End of Program Evaluation for Tirana AP
  – Vlerėsim i programit te Tirana AP - Afati i shprehjes sė interesit 14 Nėntor 2022
  World Vision po kėrkon...
 10. Tirane, shpallje

  Tender Preselektim Event # 390009 me objekt “Sherbim Katering ne zonen e Durresit”


  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė...
 11. World Vision Albnia, Tender #389966 "Preselektim i subjekteve dhe kompanive me objekt “Prodhim videosh / Video production"

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, ri-shpall fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e...
 12. Tender Preselektim Event # 390009 me objekt “Sherbim Katering ne zonen e Durresit”

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn...
 13. Tirane, shpallje Bime Medicinale Zona e Dibres

  World Vision Albania (WVA) shpall thirrjet Event #390041;Event #390056per Partnerė potencialė lokalė dhe kombėtarė tė angazhuar nė aktivitetet e biznesit tė Bimet Medicinale Aromatike nė nivel lokal,...
 14. World Vision Albnia, Tender #389966 "Preselektim i subjekteve dhe kompanive me objekt “Prodhim videosh / Video production"

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e...
 15. Global Prequalification Announcement_World Vision International

  World Vision International Supply Chain Centre of Excellence & Disaster Management Logistics teams are inviting potential suppliers; which are strong and highly regarded within the industry to...
 16. Shqiperi, ftese per oferte Tender_NO142FY_Blerje bagėti dhi franceze

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve dhe mė gjerė, shpall tė hapur tenderin NO142FY22, event #373040 me objekt “Blerje bagėti dhi franceze”.
  ...
 17. Kėrkohet ekspert / kompani pėr: "Pėrgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat mė tė mira tė riintegrimit tė tė rikthyerve nė 10 bashki nė Shqipėri."

  Kėrkohet ekspert / kompani pėr: "Pėrgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat mė tė mira tė riintegrimit tė tė rikthyerve nė 10 bashki nė Shqipėri."


  World Vision Albania kėrkon tė...
 18. Kėrkohen kompani/biznese apo njėsi biznesi pėr: "Trajnim nėpėrmjet Punėsimit"

  World Vision Albania (WVA) dhe Fondacioni “Fryma e Dashurisė”- Diakonia Agapes (FSoLDA), u angazhuan pėr tė vazhduar punėn e nisur nė projektin e mėparshėm “Tė kthyerit riintegrohen dhe riinvestojnė...
 19. Tender #376646 "Update/redesign the existing webpages of WVA"

  (ENG) Tender #376646 "Update/redesign the existing webpages of WVA"

  World Vision Albania is seeking service providers that can offer the most cost-efficient solution with a high quality of...
 20. Shpallje Preselektim Event #373873 me objekt “Produkte Ushqimore dhe Higjene”

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė,
  shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn...
 21. World Vision Albania Tender #372674 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbimit TAXI”

  World Vision Albania

  Tender #372674 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbimit TAXI”

  World Vision Albania po kėrkon tė prekualifikojė ofrues/kompani shėrbimi...
 22. Tender NO144 FY22_ "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e“Sherbime Katering"

  ENG ​
  TENDER NO-144 FY22 "Invitation for prequalification of entities in services of“Catering".

  World Vision Albania is seeking service providers that can offer the most cost-efficient solution...
 23. Shqiperi, tender Tor-NO-152_Bime medicinale dhe aromatike

  Pėrshėndetje i/e nderuar,Organizata World Vision Albania, kėrkon tė prokurojė per "Vlerėsimin e situatės dhe potencialeve te bimeve medicinale dhe aromatike, nė zonėn e Korab-Koritnik"
 24. Thirrje pėr aplikim: NO141FY22 – Vlerėsim Granti - Afati i aplikimit 20 qershor 2022

  We would like to inform you that World Vision Albania is tendering for an Evaluation company to perform End-of-project evaluation for the EU funded Grant “Pathways to Career Development: Preparing...
 25. World Vision Albania Tender NO121 FY22 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Hoteleri dhe Salla per evente te medha".

  ENG
  World Vision Albania TENDER NO-121 FY22 "Invitation for prequalification of entities in services of “Hotel, & venues for big events".

  World Vision Albania is seeking service providers that...
 26. World Vision Albania shpall Tender NO144 FY22 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbime Katering"

  ENG ​
  World Vision Albania TENDER NO-144 FY22 "Invitation for prequalification of entities in services of“Catering".

  World Vision Albania is seeking service providers that can offer the most...
 27. Tender NO-93 FY22 me objekt “Blerje Aparat Fotografik Profesional”.

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj shpall tė hapur Tenderin : Tender NO-93 FY22 me objekt “Blerje Aparat Fotografik Profesional”.

  Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet...
 28. Tender NO-100 FY22 me objekt “Veshje e produkte promocioni tė loguara"

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj shpall tė hapur : Tender NO-100 FY22 me objekt “Veshje e produkte promocioni tė loguara"

  Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė...
 29. Tirane, TENDER NO-139 FY22 "Invitation for prequalification for Travel Agency Services "

  ENG ​
  TENDER NO-139 FY22 "Invitation for prequalification for Travel Agency Services ".
  World Vision Albania is seeking suppliers that can offer the most cost-efficient solution with a high quality...
 30. TOR NO140 FY22- Kerkese per thirrje "Shprehje Interesi- Konsulent Vleresimi Strategjise WVA"

  World Vision Albania
  - TOR NO140 FY22
  - Kėrkesė pėr thirrje "Shprehje Interesi
  - Konsulent Vlerėsimi i Strategjise WVA"

  Kėrkesė pėr shprehje interesi pėr ekspert/grup ekspertėsh pėr...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 76
Faqja 1 nga 3 1 2 3