kėrko:

Type: Posts; User: Studio Ligjore TIVARI; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Fshirje ESPULSI (Dekretit Dėbimit) nga Sistemi Informativ SHENGEN

  Studio Ligjore TIVARI e njohur nga Institucionet Shqiptare dhe Ndėrkombėtare ofron ndihmė ligjore (Avokatore) nė zgjidhjen e ēėshtjes suaj brenda njė afati tė shkrurtėr duke ju dhėnė njė zgjidhje...
 2. Durres, Studio Ligjore Tivari kėrkon tė punėsojė: Asistente Zyre.

  Studio Ligjore Tivari po zgjerohet dhe kėrkon tė punėsojė: Asistente Zyre.
  Kriteret pėr aplikuesit:
  1. Tė kenė arsim tė lartė, dega ekonomik, biznes ose shkenca sociale.
  2. Tė jenė njohės tė...
 3. Durres, ofrohet vėnd praktike profesionale pėr Asistent Avokat/e

  Studio Ligjore TIVARI pranon studente/ė pėr tė kryer stazhin/praktikėn profesionale si Asistent Ligjor.

  Tė interesuarit mund tė paraqiten nė njė nga zyrat tona ose mund tė dėrgojnė njė CV nė...
 4. www.studioligjore.al

  Studio e Avokatisė "Tivari & Hareēari" ka pėr qėllim tė saj tė ofrojė shėrbime ligjore, pėrfaqėsim nė juridiksione kombėtare dhe ndėrkombėtare tė tė gjitha niveleve, konsulencė fiskale dhe...
 5. Tirane, - 𝗩𝗘𝗥𝗜𝗙𝗜𝗞𝗜𝗠 𝗗𝗛𝗘 𝗙𝗦𝗛𝗜𝗥𝗝𝗘

  𝗩𝗘𝗥𝗜𝗙𝗜𝗞𝗜𝗠 𝗗𝗛𝗘 𝗙𝗦𝗛𝗜𝗥𝗝𝗘 𝗡𝗚𝗔 𝗜𝗡𝗧𝗘𝗥𝗣𝗢𝗟

  Studio Ligjore TIVARI e njohur nga Institucionet Kombėtare dhe Ndėrkombėtare merr pėrsipėr procedurėn ligjore pėr marrjen e informacionit zyrtar ose fshirjen e...
 6. Tirane, - AKSIDENTE / DEMSHPERBLIME

  𝗔𝗞𝗦𝗜𝗗𝗘𝗡𝗧𝗘 / 𝗗𝗘𝗠𝗦𝗛𝗣𝗘𝗥𝗕𝗟𝗜𝗠𝗘

  Kur ju dėmtoheni nga njė aksident automobilistik, gjėja mė e rėndėsishme qė ju duhet tė bėni ėshtė nė radhė tė parė kujdesuni pėr veten tuaj.

  Do ta keni tė veshtirė,...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6