970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Juxhin Rama; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Sistemesh

  First sh.p.k, kerkon te punesoje 1 (nje) Inxhinier/e Sistemesh i cili do te jete pjese e Departamentit Teknik dhe do te angazhohet kryesisht me sisteme sigurie, sisteme aksesi, monitorimi, etj.
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier/e Sistemesh

  First sh.p.k, kerkon te punesoje 1 (nje) Inxhinier/e Sistemesh i cili do te jete pjese e Departamentit Teknik dhe do te angazhohet kryesisht me sisteme sigurie, sisteme aksesi, monitorimi, etj.
  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Makina me Qira

  MENAXHER SHITJESH PER MAKINA ME QIRA.


  Personi ne fjale kerkohet te konsideroje klientin si prioritetin kryesor. Duhet te ofroje nje sherbim te plote e te kujdesshem per cdo klient, te komunikoje...
 4. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier/e Sistemesh

  First sh.p.k, kerkon te punesoje 1 (nje) Inxhinier/e Sistemesh i cili do te jete pjese e Departamentit Teknik dhe do te angazhohet kryesisht me sisteme sigurie, sisteme aksesi, monitorimi, etj.
  ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Marketing Manager

  MENAXHER MARKETINGU


  Personi ne fjale kerkohet te konsideroje klientin si prioritetin kryesor. Duhet te ofroje nje sherbim te plote e te kujdesshem per cdo klient, te komunikoje ne menyre...
 6. Tirane, ofroj vend pune Senior Java Developer

  Kerkohet nje Senior Java Developer.


  Duhet te kete minimumi 7 vite eksperience ne rol.


  Gjuhet e programimit qe duhet te zoteroje jane si me poshte:


  Java (nga 1.6 dhe mbrapa);
 7. Itali, ofroj vend pune .Net Developer

  Kerkohet nje programues .net Developer.


  Vendodhja e punes: ne qytetin e Napolit, Itali.


  Kandidati duhet te zoteroje skills-at me poshte per tu perzgjedhur:


  Njohuri shume te mira te...
 8. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Sistemesh

  First sh.p.k, kerkon te punesoje 1 (nje) Inxhinier/e Sistemesh i cili do te jete pjese e Departamentit Teknik dhe do te angazhohet kryesisht me sisteme sigurie, sisteme aksesi, monitorimi, etj.

  ...
 9. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Sigurie

  First sh.p.k, kerkon te punesoje 1 (nje) Inxhinier Sigurie i cili do te jete pjese e Departamentit Teknik dhe do te angazhohet kryesisht me sisteme sigurie, sisteme aksesi, monitorimi, etj.

  ...
 10. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh per Makina me Qira

  MENAXHER SHITJESH PER MAKINA ME QIRA.


  Personi ne fjale kerkohet te konsideroje klientin si prioritetin kryesor. Duhet te ofroje nje sherbim te plote e te kujdesshem per cdo klient, te komunikoje...
 11. Tirane, ofroj vend pune Teknik i Fibres Optike

  First sh.p.k kerkon te punesoje Teknik & Instalues te Fibres Optike.

  Preferohen personat qe kane eksperience te meparshme ne kete fushe si dhe njohuri te mira te gjuhes angleze ose italiane.

  Te...
 12. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Informatik

  First sh.p.k kerkon te punesoje nje Inxhinier Informatik qe ka njohuri shume te mira mbi serverat (do te preferohej nje eksperience e meparshme ne kete fushe) si dhe njohuri shume te mira te gjuhes...
 13. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Informatik ose Elektronik

  First sh.p.k kerkon te punesoje nje Inxhinier Informatik ose Elektronik me ose pa eksperience ne kete fushe si dhe njohuri shume te mira te gjuhes angleze.

  Te gjithe te interesuarit duhet te...
 14. Tirane, ofroj vend pune Programues

  First sh.p.k kerkon te punesoje nje Programues me nje eksperience dy vjecare ne kete fushe si dhe njohuri shume te mira te gjuhes angleze.

  Te gjithe te interesuarit duhet te dergojne nje email me...
 15. Tirane, ofroj vend pune Operator Turizmi

  First Car Rental kerkon te punesoje nje Operator Turizmi.

  Kriteret:

  1) Aftesi shume te mira komunikuese.
  2) Fleksibilitet me oraret.
  3) Njohuri shume te mira te gjuhes angleze.
  4) Njohuri...
 16. Tirane, ofroj vend pune Laborant Dentar

  Kėrkohen laborant dentar tė rinj nė vitin e fundit ose tė diplomuar, pėr pozicionin e punes operator nė laborator dizenjimi kompjuterik 3 dimensional dental.

  Kandidatėt duhet tė kenė njohuri tė...
 17. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Elektronik

  First sh.p.k kerkon te punesoje nje Inxhinier INFORMATIK.

  Kriteret:

  1) Te kete mbaruar Fakultetin e Shkencave te Natyres ose Universitetin Politeknik te Tiranes.
  2) Njohuri shume te mira te...
 18. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER INFORMATIK

  First sh.p.k kerkon te punesoje nje Inxhinier INFORMATIK.


  Kriteret:


  1) Te kete mbaruar Fakultetin e Shkencave te Natyres ose Universitetin Politeknik te Tiranes.
  2) Njohuri shume te mira...
 19. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh per Makina me Qira

  First Car Rental kerkon te punesoje nje Agjent/Perfaqesues Shitjesh per Makina me Qira.


  Kriteret:
  1) Aftesi te drejtimit te automjetit (patente e klasit B),
  2) Aftesi shume te mira...
 20. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER ELEKTRONIK

  First sh.p.k kerkon te punesoje nje Inxhinier Elektronik.


  Kriteret:


  1) Te kete mbaruar Fakultetin e Inxhinierise.
  2) Njohuri shume te mira te gjuhes angleze,
  3) Aftesi te punoje ne...
 21. Tirane, ofroj vend pune Stomatolog, Laborant Dentar

  Kėrkohen stomatologė ose laborant dentar tė rinj nė vitin e tretė ose tė diplomuar, pėr asistentė operatorė nė laborator dizenjimi kompjuterik 3 dimensional dental. Kandidatėt duhet tė kenė njohuri...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21