970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Multiservis Center shpk; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Sales Representative – German speaking

  Damada S.R.L is a company that operates in the packaging market, creating customized products. However, we remain available to create tailor-made solutions together with our customers.
  Damada is not...
 2. Tirane, ofroj vend pune Sales Representative – French speaking

  Damada S.R.L is a company that operates in the packaging market, creating customized products. However, we remain available to create tailor-made solutions together with our customers.
  Damada is...
 3. Elbasan, ofroj vend pune Ekonomist/e me kohe te plote

  Shoqeria EL PACKAGING shpk e cila operon ne fushen e prodhimit te produkteve te ambalazhimit, si canta letre/ kuti kartoni me magnet / canta pelhure / kuti dedikuar pasticerive / kantinave /...
 4. Tirane, ofroj vend pune per te sapo diplomuar ne Informatike

  Kompania Multiservis Center po kerkon te sapo diplomuar ne Shkenca Kompjuterike, Inxhinieri Kompjuterike, Inxhinieri Telekomunikacioni, Menaxhim Informatike dhe Matematike.
  Njerezit te cilet...
 5. Tirane, ofroj vend pune Teknik/e te proceseve te TIK

  Shoqeria Multiservis Center HD shpk e cila operon ne fushen e teknologjise se informacionit dhe telekominikacionit,
  kerkon te punesoj Teknik /mirembajtes te rrjeteve te internetit per Italine.
  ...
 6. Tirane, ofroj vend pune Operator Help Desk - Back Office

  Shoqeria Multiservis Center HD shpk ofron vende pune ne pozicionin “ Help Desk- Back Office”,
  aktivitet qe konsiston ne planifikimin dhe koordinimin e takimeve per nderhyrjet teknike ne...
 7. Tirane, ofroj vend pune Data Entry

  Multiservis Center HD, ofron vende pune ne pozicionin “ Data Entry ”, aktivitet qe konsiston ne rregjistrim dhe perpunim te dhenash per nderhyrjet teknike ne mirembajtjen e rrjeteve te internetit per...
 8. Tirane, ofroj vend pune Operatore Back Office

  Operatore Back Office

  Il/la candidato/a dovrą occuparsi della lavorazione di documentazione digitale e cartacea curandone le corretta archiviazione nel gestionale aziendale.
  Gestisce con...
 9. Tirane, ofroj vend pune Network Specialist - Specialist Rrjeti.

  Shoqeria Multiservis Center HD shpk e cila operon ne fushen e teknologjise se informacionit dhe telekominikacionit,
  kerkon te punesoj Teknike te proceseve te teknologjise se telekomunikacionit.
  ...
 10. Tirane, ofrojme vend pune IT, Java Developer

  Multiservis Center eshte nje kompani me aktivitet disa vjecar ne tregun shqiptar.
  Multiservis Center ofron sherbime te specializuara ne projektimin dhe realizimin e sistemeve informative ne...
 11. Cerchiamo personale nel settore delle Telecomunicazioni.

  Azienda Leader nel settore dei servizi qualitativi B to B, Multiservis Center HD in collaborazione con il suo partner Be-On S.r.l, in Italia nelle settore di telecomunicazioni, cerca personale nel...
 12. Tirane, CERCA TECNICI DI SISTEMISTI DI RETE, AMBITO NETWORKING

  MULTISERVIS CENTER CERCA TECNICI DI SISTEMISTI DI RETE, AMBITO NETWORKING.

  Cerchiamo una persona qualificata per lavoro full-time e che abbia le seguenti caratteristiche:

  ...
 13. Agjent/e Marketingu

  Center Shqiptare shpk kerkon te punesoje Agjent/e Marketingu:

  Kriteret e pozicionit:
  - Te kete mbaruar arsimin e larte
  - Te ketė pervoje pune, e preferueshme ne fushen e shitjeve
  - Te kete...
 14. Junior Web Designer

  Il profilo ideale č un giovane che abbia una buona conoscenza della grafica web, i reti sociali che debba avere le seguenti competenze:
  - conoscenza di copy writing per il web;
  - conoscenza...
 15. Graphic Designer

  Center Shqiptare kerkon te punesoje Graphic Designer

  Kritere te vecanta:
  - Njohuri te paketes Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign)
  - Njohuri ne principet e design-it,formes, ngjyrave,...
 16. Prishtine, Agjent/e Marketingu

  Center Shqiptare kerkon te punesoje Agjent Marketingu per qytetin e Prishtines.


  Qellimi i ketij pozicioni eshte te menaxhoje marredheniet me klientet potenciale, klientet e rinj apo ata...
 17. Agjent Marketingu (Mashkull)

  Center Shqiptare kerkon te punesoje Agjent marketingu per zyrat ne Tirane.

  Kritere te vecanta:
  Kandidati duhet te kete aftesi shume te mira komunikimi, menaxhimi dhe bindese.
  Te krijoje nje...
 18. Koordinator/ Menaxhues porosish

  Center Shqiptare kerkon te punesoje Koordinator/Menaxhues porosish

  Kritere te vecanta:
  Kandidati duhet te kete aftesi shume te mira komunikimi, organizative, koordinuese.
  Te zoteroje shume mire...
 19. Menaxher Marketingu

  Center Shqiptare kerkon te punesoje Menaxher Marketingu.

  Qellimi i ketij pozicioni eshte te menaxhoje marredheniet me klientet potenciale, klientet e rinj apo ata ekzistues si dhe te permbushe...
 20. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  Multiservis Center HD shpk kerkon te punesoje ekonomiste me kohe te plote.

  Kerkesat e pozicionit jane:
  •E diplomuar ne Finance/Kontabilitet
  •Njohuri te mira te gjuheve Angleze dhe Italiane...
 21. Tirane, ofroj vend pune IT

  Multiservis Center,

  Cerchiamo IT qualificato per lavoro full-time e che abbia le seguente caratteristiche:  Buona conoscenza dell’italiano parlato e scritto
  Esperienza come...
 22. Tirana, offro posti di lavoro per tecnici/sistemisti di rete, ambito Networking

  ALOSYS COMMUNICATIONS CERCA TECNICI DI SISTEMISTI DI RETE, AMBITO NETWORKING

  Cerchiamo una persona qualificata per lavoro full-time e che abbia le seguenti caratteristiche:
  ...
 23. Tirane, ofroj vend pune Java Developer

  Tirane, ofrojme vend pune Java Developer - me eksperience

  Kompania FORWARD kerkon kandidate me profil Java Enterprise Developer per degen e saj ne Tirane. Pozicionet e ofruara (full-time)...
 24. Tirane, ofroj vend pune Java Developer - Senior

  Tirane, ofrojme vend pune Java Developer - Senior

  Kompania FORWARD kerkon kandidate me eksperience ne profilin Java Enterprise Developer - Senior per degen e saj ne Tirane. Pozicionet e ofruara...
 25. Tirane, ofroj vend pune part time Sanitare / Part-time

  Multiservis Center shpk kerkon te punesoje Sanitare per pastrimin e zyrave.

  Kerkesat per pozicionin:

  - Arsimi i mesem
  - Te gatshem per te punuar me kohe te pjeshme, 4 ore ne dite nga e hena...
 26. Tirane, ofroj vend pune Programues

  Tirane, ofrojme vend pune VUEJS/Angular/React(Frontend developer)

  Kompania Forward Shpk, njė lider nė shėrbimet dhe konsulencat ne teknologji , kerkon zhvillues VUEJS / Frontend developer per...
 27. Tirane, ofrojme vend pune Database Administrator Oracle

  Tirane, ofrojme vend pune Database Administrator Oracle

  Kompania FORWARD kerkon kandidate me profil Database Administrator Oracle per degen e saj ne Tirane.
  FORWARD eshte nje kompani e...
 28. Tirane, ofrojme vend pune Android Developer

  Tirane, ofrojme vend pune (Android & Java Developer)


  Kompania FORWARD kerkon kandidate me profil Android Developer dhe Java Developer per degen e saj ne Tirane.
  FORWARD eshte nje kompani e...
 29. Tirane, ofrojme vend pune Database Administrator Oracle

  Tirane, ofrojme vend pune Database Administrator Oracle


  Kompania FORWARD kerkon kandidate me profil Database Administrator Oracle per degen e saj ne Tirane.
  FORWARD eshte nje kompani e...
 30. Tirane, ofroj vend pune Teknik

  ALOSYS COMMUNICATIONS SRL

  Cerchiamo una persona qualificata per lavoro full-time e che abbia le seguente caratteristiche:
  Caratteristiche principali:
  -Studi tecnici terminati ( Ing...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 48
Faqja 1 nga 2 1 2