970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Rezi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Si duhet te jete njoftimi optimal per Staf?

  Si duhet te jete njoftimi optimal per Staf?

  Per prezence dhe rezultate sa me te larta,
  rekomandojme:
  mos harroni krahas emailit edhe Nr. telefonit mobile
  Mob./ WhatsApp, ben figure te mire,...
 2. 📌 Si ta prezantojme sa me mire objektin dhe ta japim sa me shpejt pronen?

  Nga pervoja jone, per te shumfishuar ne maksimum shikueshmerine, per rrjedhoje suksesin ne shitje,
  me poshte gjeni disa funksione qe, ne fakt, te gjithe ja u dime rendesine, por ne praktike, i leme...
 3. Njoftimi: Aplikimi online

  nga Rezi

  ! Aplikimi online

  https://www.njoftime.com/images/misc/oferta_pune_premium.jpg


  Letra Motivuese + CV Muster
  Aplikimet per pune - shfryhu Gento!
  Para-pergatitja (Inventari i vetvetes)
 4. vetem per ata qe jane ne kerkim, per nje vend pune!?

  Epoka e babės tim,
  epoka kur ata filluan punė dhe dolėn nė pension nė njė dhe nė tė vetemen ndėrrmarje (Fabrik) ka perėnduar me kohė.
  Nė dokumentat pėr pensionin e tij figuronte: nė 42 vite punė,...
 5. kerkoj vend pune Letra Motivuese + CV Muster

  Pėr tju pėrgjigjur njė oferte pune ju duhen gjithmonė:

  CV (Curriculum Vitae, Résumé apo rezyme sic emėrtohet zakonisht)
  Letra motivuese / e interesit apo shoqėruese (shoqėron email-in e CV-sė...
 6. Aplikimet per pune - shfryhu Gento!

  parantezė:
  Genti punon part time edhe si Headhunter pėr disa klientė…
  sė fundmi kishte publikuar tek www.njoftime.com njė pozicion pėr menaxher/e marketingu
  Beni nga njoftime.com njihet prej...
 7. prezantoni faqen tuaj! + Shkembime Banner + Projekti rrjeta

  Jepni njė pėrshkrim tė shkurtėr mbi pėrmbajtjen e faqes tuaj.

  Mos harroni tė jepni linkun e faqes, me qėllim qė lexuesi vetėm ta klikoj atė
  p.sh:

  www.njoftime.com

  ju mund te vendosni...
 8. Gjermani, Mynih - Unterschleißheim, Mbremje muzikore live shqip me grupin "DETI"

  Lloji i aktivitetit: muzikor-argėtues
  Shteti: Gjermani
  Qyteti: Mynih
  Rruga & Nr.: Discoland Rathaus Platz 9 85761 Unterschleißheim
  Organizuesi-t: Grupi "DETI"
  Personi kontaktues: Adi ...
 9. Mynih, mbremje muzikore live shqip me Grupin "DETI"

  http://www.njoftime.com/aktivitet/misc/detiparty_20090228.jpghttp://www.njoftime.com/images/aktivitet/detiparty_20090228.jpg  Grupi muzikor "DETI" organizon me daten 28.02 mbremjen e radhes me...
 10. Kerkojme Partnere/distributore ne fushen e marketingut

  Ne jemi duke futur ne treg nje pakete sherbimesh

  ne fushen e marketingut, promovimit dhe reklames kryesisht per:

  tregun e makinave
  tregun e punes
  tregun elektronik
  tregun e shtepive...
 11. Mynih, mbremje muzikore live shqip me Grupin "DETI"

  http://www.njoftime.com/images/aktivitet/deti_pasta_basta.jpg


  "DETI PARTY"

  Kur: Te shtunen 27.12.2008 ora 21:00 - Open End
  Ku: Lokali Pasta & Basta , Amalienstr.87 München U3...
 12. Turneu Eurobiker me Motora per Shqiperi - Kosovė - Bullgari

  http://www.eurobiker.de/images/eurobiker_logo.gif

  Turneu-Miqesor i 6. Nderkombetar i EUROBIKER, EURO TOUR 2008 do te mbaje Moton:
  „Per tete Dite neper 8 Shtete permes tete Kufijve dhe 4...
 13. Stuttgart, Manifestim i Pavarėsisė se Kosovės

  Lloji i aktivitetit: festiv
  Shteti: Gjermani
  Qyteti: Stuttgart
  Rruga & Nr.: "Turn und Versammlungshalle Zuffenhausen"
  Organizuesi-t: Qendra Islame Shqiptare
  Tel.: 07116048010 Fax. 0711 856...
 14. Mynih, E Shtuna magjike shqiptare ne: "Georg Elser Hallen"

  Lloji i aktivitetit: muzikor-argėtues
  Shteti: Gjermani
  Qyteti: Mynih
  Rruga & Nr.: Rosenheimer Str. 143
  Organizuesi-t: SH. K. A. ILIRIA Mynih
  Personi kontaktues: Eduart Bajrami & N.Basha ...
 15. Gjermani, organizim Mynih - Mbremje muzikore shqip me Grupin DETI

  http://www.njoftime.com/images/aktivitet/party_toske_gege_mynih.jpg


  per me shume Info:
  www.myspace.com/gdeti


  Me U-Bahn U5 stacioni Quiddestrasse, Heinrich Wieland Str. 102
  "Zum...
 16. Mynih - Manifestimi i Pavaresise se Kosoves ne Marienplatz

  Kosovė - me fat Pavarėsia!
  9 Mars 2008 - ora 15.00 - Marienplatz


  http://www.njoftime.com/images/aktivitet/kosova_festa_mynih.jpg  Njoftim
 17. Gjermani - Mynih, mbremje muzikore per "Shen Valentinin" me grupin "Deti"

  http://www.njoftime.com/images/aktivitet/shen_valentin_mynih.jpg


  Bella Theranda

  Restoranti ka nje Salle (Turnhalle) te madhe me kapacitet deri ne 300 veta, ku festohen Festa familjare dhe...
 18. Gjermani - Mynih, koncert muzikor me Suad Mehmetin "Trilogjija e merakut"

  Trilogie der Lust - Trilogjija e merakut
  Suad Mehmeti & Band
  Mbremje muzikore me kenegetarin dhe muzikantin Suad Mehmeti

  Date: 10 Shkurt 2008
  Ora: 19.00
  Hyrja: 11,-€
  Vendi: Wirtshaus zum...
 19. Raport i udhetimit te Eurobikerave nga Ballhupe - Wolfgang Schmitz

  http://njoftime.com/images/attach/pdf.gif Raporti i udhetimit Eurotour 2007 - Wolfganf Schmitz
 20. Gjermani, Mynih - organizim Mbrėmje muzikore argetuese

  Mbrėmje familjare, argetuese me rastin e:
  "Kurban Bajramit" dhe "Krishtlindjeve"

  Ju argeton : Grupi "Deti"

  ofrojme:
  · 100% muzike shqip
  · atmosfere te ngrohte festive
  · argetim per...
 21. "Sport e Politikė", Berisha financon garėn e motorėve

  (marre nga Gazeta-Shqip)

  http://www.gazeta-shqip.com/artikull.php?id=18137


  Pas "Gumball 3000", Kryeministri shpreson tė sjellė Merkelin


  Shqipėria ėshtė kthyer nė "parajsėn" e...
 22. Lutje per ndihme >> Transport i ndihmave per Shqiperi

  http://www.eurobiker.de/images/Hermann_06.jpg

  Te dashur Eurobiker dhe miq,

  koha po kalon, pergatitja e Eurotour-it tone te 5. po ecen me shpejtesi. Broshura jone eshte gati, printimi i saj po...
 23. (Marre nga gazetastart.com) ...

  (Marre nga gazetastart.com)

  http://gazetastart.com/index.php?faqe=shfaqpopup&id=10973


  Pas gares se mirenjohur te makinave lluksoze Rally Gumball 3000, Shqiperise i ofrohet nje tjeter gare...
 24. Patronazhi dhe Perkrahja e Turneut per ne Shqiperi 2007

  http://www.eurobiker.de/images/dr_angela_merkel.jpg

  Dr. Angela Merkel
  Deutsche Bundeskanzlerin
  Presidente e Keshillit-EU 2007
  Patrone dhe Perkrahese e Turneut
  per ne Shqiperi 2007
  Letra...
 25. AL, Turneu europian i Eurobiker me Motorcikleta per Shqiperi 26 Maj - 2 Qershor

  http://www.eurobiker.de/images/eurobiker_logo.gif

  Turneu-Miqesor i 5. Nderkombetar i EUROBIKER, EURO TOUR 2007 do te mbaje Moton:
  „Per shtate Dite neper 7 Shtete permes shtate Kufijve(..)“
  ...
 26. GB, njoftim Albanian Student Association mbledhje ne 25 Shtator

  lloji i njoftimit. : njoftim

  Shteti............: GB,

  Zonja dhe zoterinje!

  Per te gjithe ata qe ishin te pranishem ne mbledhjen e fundit te Albanian Student Association deshem te...
 27. GB, organizim Aktivitet kulturor i ESTistiKO nė Londėr

  lloji i njoftimit. : organizim

  Shteti............: GB,

  ESTistiKO Organizon!  Tė dashur ESTetisTA,
 28. AL, Durrės, jap me qera dhoma nė plazh tek "Hekurudha" ---

  JAP DHOMA ME QERA PER SEZONIN E VERES NE PLAZHIN E DURRESIT NE ZONEN E QUAJTUR "HEKURUDHA".

  DHOMAT JANE ME 2-3-4 E ME 5 SHTRETER,
  TE PAISURA SECILA ME WC, DUSH DHE FRIGORIFER.

  PER TE...
Trego rezultatin 1 deri 28 nga 213
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4