500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: alketi.m; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune per nje elektriēist dhe nje mekanik per linje prodhimi industriale.

  Fabrika e miellit PRIMA kerkon te punesoje:

  Nje elektriēist dhe nje mekanik me pervoje ne linja prodhimi.
  Pagesa eshte ne varesi te eksperiences.


  Orari i punes eshte 08:00-16:00


  Te...
 2. Tirane, Shes aparature per mbrojte mbitensioni dhe nentensioni 7000 leke (Me instalim ne objekt)

  Shes mbrojte mbitensioni dhe nentensioni.
  7000 leke (Me instalim ne objekt, vetem ne Tirane).
  Nje vit garanci.
  Montohet te kaseta e automateve perdoret si Voltmeter dhe Ampermeter.
  Te...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2