500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: DIDI46; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Smartphone Samsung A21 150 Leke

  Shitet samsung A21 per arsye mosperdorimi. 64g

  Cel. : 0698609321
 2. Tirane, shes Furre 30 Leke

  Shitet per arsye mosperdorimi.shum e paster dhe funksionale.

  Cel. : 069 953 3496
 3. Shqiperi, shes frigorifer Okazion frigorifer + lavatrice 200 Leke

  Shiten 200 mij lek te vjetra frigorifer dhe lavatrice. Jan bler ne gusht 2020. Jan akoma brenda garancis se blerjes te reja. Gjendje shum te mir pune si te reja. Shiten per arsye sepse do leviz ne...
 4. Tirane, shes lavatrice Shitet lavatrice + frigorifer okazion 200 Leke

  Shiten 200 mij lek te vjetra frigorifer dhe lavatrice. Jan bler ne gusht 2020. Jan akoma brenda garancis se blerjes te reja. Gjendje shum te mir pune si te reja. Shiten per arsye sepse do leviz ne...
 5. Tirane, shes frigorifer Super okazion super gjendje frigorifer 160 Leke

  Frigorifer ngrires banak i ri.Shitet per arsye mosperdorimi. Blere ne korrik 2020. 1 muaj i perdor. Super gjendje pune. I ri. Brenda garancis qe esht bler.vetem do fshir nga pluhrat sepse sesht...
 6. Tirane, ofrohet Ofrohet trajnim qeni me cmim me konkurue

  Ofrohet trajnim qeni me cmim me konkurues ne treg. Cel: 069 953 3496
 7. Tirane, shes makine karavan Volvo V70 Viti 2004, 3.400 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 184
  KM..........: 390000

  makina e gatshme per cdo lloj prove, perdorur vetem per arsye...
 8. Tirane, jap me qera makine karavan Volvo V70 Viti 2005, 15 mije Leke dita

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 147

  Jepet me qera 15 mij lek dita ,gaz benzin portobagazh. Super ekonomike! Jo me pak se 3...
 9. SIGURI NGA TERMETI! Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 2, 61m² 56.000 € Te Restorant Durresi .

  Zona/Rruga : afer ujesjellesit UKT

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga unaza,1 mbrapa.dhomat jan te ndricuara gjat gjith dites.
  Nuk...
 10. Tirane, shes OKazion Quinny Freestyle set 3 25.000 Leke

  shitet karroca quinny bashk me 2 koshat e tjer . karroca esht ne gjendje shum te mir, ka edhe mbulesat e saj . eshte shum praktike ne perdorim me rrota gome te medha .eshte bler ne belgjike. shitet...
 11. Tirane, shes dhome 2+1+A Kati 1, 12 m² 15.000 Euro (Ferit Xhajko Te Tregu Medresese)

  Zona/Rruga : Ferit Xhajko Te Tregu Medresese

  URGJENT!shes dhomen

  buze unaze te Tregu Medrese
 12. Tirane, - kerkoj leke me perqindje interesi .me letra gjithcka.

  kerkoj leke me perqindje interesi .me letra gjithcka. Pres vetem telefonata serioze.0698609321

  Cel. : 0698609321
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12