970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: edisoni1+; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes shitet kamera + aparat fotografik150 Euro

  shitet kamera + aparat fotografik . te sapo ardhura nga gjermania . me cante perkatese dhe me karikus , fisha per lidhje me tv . gjithcka funksionale . cmimi 151 euro

  Cel. : 0685434628
 2. Tirane, shes biciklete Citybike shimano 28'' 80 Euro

  Ngjyra.....: vishnje

  shitet biciklete city shimano 28' .

  Cel. : 0685434628
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2