500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: ola1 sh.p.k; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune Shitese COHL'S

  Tirane, ofrohet vend pune Shitese COHL'S

  Kerkojme shitese per dyqanet tona sportive COHL'S.
  Adresa Zyrat Qendrore Cohl's dhe dyqanet sportive COHL'S ne Tirane.
  Puna eshte me nje turn, 8 orarshe....
 2. Tirane, ofrohet vend pune Magaziniere

  OLA 1 shpk (Prodhim, Tregtim Artikuj Promocioni dhe Veshje Pune) Kerkon te punesoje Magaziniere (F) ku detyrat kryesore jane:




  Menaxhon dhe kryen me sukses ēdo proēes qė lidhet me...
 3. Tirane, ofrohet vend pune Magaziniere

  OLA 1 shpk (Prodhim, Tregtim Artikuj Promocioni dhe Veshje Pune) Kerkon te punesoje Magaziniere (F) ku detyrat kryesore jane:




  Menaxhon dhe kryen me sukses ēdo proēes qė lidhet me...
 4. Tirane, ofrohet vend pune Menaxhere Produkti (Brand Manager)

  1. Koordinimin e punes midis kerkesave te dyqaneve me repartin e prodhimit.
  2. Ka prioritet ndjekjen e prodhimit, realizimin e porosise se produkteve sipas afateve te percaktuara.
  3. Ndarja e...
 5. Tirane, ofrohet vend pune Modeliste

  OLA 1 shpk (www.ola1.com) kerkon te punesoje nje Modeliste.
  Kandidatet duhet te jene me Arsim te Larte ose Arsim Profesional ne fushen e Modelizmit dhe me eksperience pune mimimuni 2 -vjecare .
  ...
 6. Tirane, ofrohet vend pune MARKETING MANAGER COHL'S

  OLA 1 shpk kerkon te punesoje nje Marketing Manager COHL'S.
  Aftesite, kualifikimet dhe detyrat kryesore qe do te kete/realizoje kandidati jane si me poshte:



  Te hartoje projekte marketing ne...
 7. Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  OLA 1 shpk (www.ola1.com) kerkon te punesoje Graphic Designer me keto kualifikime:

  1. Diplome Universitare ne kete fushe.
  2. Eksperience pune te pakten 2 vjet, ku te kete kryer funksione/detyra...
 8. Tirane, ofroj vend pune Marketing Manager

  OLA 1 shpk kerkon te punesoje nje Marketing Manager.
  Aftesite, kualifikimet dhe detyrat kryesore qe do te kete/realizoje kandidati jane si me poshte:



  Te hartoje projekte marketing ne ndihme...
 9. Vlore, ofroj vend pune Shitese

  Kerkojme shitese per dyqanin tone sportiv COHL'S.
  Adresa L.PAVARESIA, VLORE
  Puna eshte me dy turne 6 orarshe.
  Perparesi do te kene kandidatet me eksperience.


  Kandidatet e interesuara te...
 10. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh

  OLA 1 shpk (www.ola1.com) kerkon te punesoje Agjent Shitjesh ku detyrat kryesore jane:

  1. Komunikim me klientet potencial, nepermjet kontakteve te drejtperdrejta lidhur me prezantimin e produkteve...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 62
Faqja 1 nga 3 1 2 3