970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Nertil23; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes Raki Manaferre e eger, Thane dhe Rrushi

  Raki manaferre 2000 leke / lt

  Raki thane 1000 leke / lt

  Raki rrushi 7 vjecare 30 litra cmimi 400 leke/ lt
  Cmimi normal per liter raki rrushi 500 leke / lt

  Te interesuarit te kontaktojne ne...
 2. Karroc per femije + aksesor per femije

  1-Karroce per femije me 4 pjese si ne foto cmimi 25,000 leke.

  2- Karrige ushqimi per femije 5,000 leke

  3- Govat chicco si ne foto cmimi 12,000 leke

  4-Lekundes per beba nga 0 deri ne 1 vjec...
 3. Njoftimi: Ekonomist

  nga Nertil23

  Ekonomist

  Per te gjitha bizneset e interesuara me dhe pa TVSH.


  1- Rregjistrimi i biznesit online ne QKB, dhe fiskalizimi te plote deri ne leshim te faturave tatimore.
  2- Konsulenc per cdo nevoj te...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 4