500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Spiro.; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Elbasan, shes Vile 2+1+A+BLK Kati 2, 138.6 m² (Tomorr Domi. Nr.1)

  Zona/Rruga : Tomorr Domi. Nr.1

  Shitet vile 2 kateshe 138.6 secili kat.
  Kati i dyte shtepi banimi 2 dhoma ,1banjo, salllon guzhine, holl plus 138.6 .
  Kati i pare me dy dyqane njera 25m2 dhe...
 2. Elbasan, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 1.386 m² (Tomorr Domi nr.1)

  Zona/Rruga : Tomorr Domi nr.1

  Jepet me qera ambjent bosh per biznes magazin etj.
  kati i pare i baneses
  dy dyqane 25m2 dhe 114 m2


  Cel:0688333880 / whatapp
 3. Elbasan, shes Frigorifer freskues banak vitrin

  Frigoriferi Vitrin Banak e perdorur shume pak per market ne gjendje shume te mire motorrike estetike.
  Gjatesi 3m e 50 cm dhe gjeresi 1m e 30cm.

  Kontaktoni ne TEL.SMS.apo Whatsapp NR : 0688333880
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3