970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: z.gjoliku@yahoo.it; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 77 m² 35.000 Leke (Rruga e Dibres, prane Medresese)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres, prane Medresese

  Jepet me qira Apartament ne Tirane.
  Shtepia eshte 2 dhoma dhe nje kuzhine + 2 ballkone, e kompletuar me mjetet e nevojshme te banimit.
  Shtepia...
 2. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 77 m² 35.000 Leke (Rruga e Dibres, prane Medresese)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres, prane Medresese

  Jepet me qira Apartament ne Tirane.
  Shtepia eshte 2 dhoma dhe nje kuzhine + 2 ballkone, e kompletuar me mjetet e nevojshme te banimit.
  Shtepia...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2