970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Kastriot Kotoni; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete BMX Monter 7.000 Leke

  Ngjyra.....: e bardhe

  Okazion! Shes biēikletė Monter 🚲


  Shes biēiklete Monter ne gjendje shume te mire fizike dhe pune.
  E gatshme pėr ēdo provė.
  Shitet per arsye mosperdorimi.
 2. Tirane, shes biciklete Monter 7.000 Leke

  Ngjyra.....: e bardhe

  Okazion! Shes biēikletė Monter


  Shes biciklete Monter ne gjendje shume te mire fizike dhe pune.
  E gatshme per cdo prove.
  Shitet per arsye mosperdorimi.
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2