Zero jobs HP 728-2023

kėrko:

Type: Posts; User: Agron99; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes pajisje mjekesore Minividas 2.200 Euro

  Shes Minividas ne gjendje shume te mire pune.

  Cel. : 0682081300
 2. Tirane, ofrohet vend pune laborante

  Kėrkohet tė punėsohet me kohė tė plotė teknike laboratori pėr laborator mjekėsor nė Tiranė.
  Tė jetė me experiencė nė punė, me banim nė Tiranė dhe nėn moshėn 30 vjeē.
  Paga shume e mire.

  Tė...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2